Skocz do zawartości

opel astra III kluczyki


Gość gizmomp

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,juz raz kupujac auto nabrałem sie na kluczyki do auta,teraz drugi raz tego nie chce zrobic. Interesuje mnie kupno astry III hatchback 1.9 cdti wersja cosmo 150 km

i chcialbym wiedziec czy w tych autach fabrycznie dawano kluczyki 2 z pilotem czy jeden z pilotem a drugi zwykły.

A druga sprawa to gdzie powinna byc tabliczka znamionowa z numerem vin ? Auto chcialbym mniej wiecej z roku 2005.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

klucze raczej oba z pilotem - w tych rocznikach mogło się zdarzać że jeden składany a drugi "normalny" dostawałeś;

VIN: jak przedmówca wspomniał:

słupek przednich drzwi od strony pasażera;

deska rozdzielcza - widoczny z zewnątrz auta - przez przednią szybę od strony kierowcy przy dolnej krawędzi szyby (chyba nad wycieraczką widoczny);

podłoga przed fotelem pasażera - trzeba wszystkie "miękkie" materiały od strony drzwi odchylić;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info,a co jeśli auto nie miałoby 2 kluczyków z pilotem tylko drugi był by normalny,to olać takie auto czy nie ?

Moze to być jakis wałek czy nie ? Jak myslicie ?

Potem przy ubezpieczeniu mogą byc kłopoty zapewne.

 

Jedyne zdjecie jakie narazie mam to te i teraz jesli ten drugi klucz co jest dopiety tak wyglada to nie wiem czy to orginal czy jest dorabiany.

snap6g.jpg

Edytowane przez gizmomp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Kluczyk został zgubiony i aby sobie nie robić kosztów to sobie dorobił zwykły kluczyk (oryginalny w ASO to kosztuje około 500 zeta + programowanie) a co do zawierania ubezpieczenia to masz zapisane w klauzuli że auto posiada jeden kluczyk oryginalny, możesz też zbić cenę przez ten kluczyk a później jedziesz do ASO dorabiają ci nowy kluczyk oryginalny i nowy kod aby starym kluczykiem (w razie by się odnalazł) nikt nie odjechał samochodem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

kolego zbyszek670 - strasznie drogo w tym Twoim ASO - w ubiegłym roku za klucz składany łącznie z programowaniem zapłaciłem 340 zeta (problem się robi jak nie ma CarPassu - wtedy za zczytanie kodu chyba 100 doliczają);

 

z ubezpieczeniem auta z jednym kluczem problemu nie miałem - w polisie stosowny zapis został zrobiony, jak zdobyłem drugi klucz to zgłosiłem do agenta, zrobił aneks do polisy i tyle ....

 

ze zdjęcia co autor tematu wkleił to nie podejmuję się zgadywać czy to dorabiany czy oryginalny tylko nieskładany klucz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Co do mojego ASO :rolleyes: to ja nie jestem szefem tego a co do ceny to wyraźnie napisałem "około" bo do każdego modelu i marki ceny się diametralnie różnią od 200 zeta do 2,5 tys. jak podał Gawlak, a i jeszcze zależy co chcesz dorobić czy sam grot czy sterowanie czy też cały kluczyk + kodowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

 

zapomniałem Twojego kursywą albo w "cudzysłów" wpisać ;)

cena którą podałem dotyczy kompletnego składanego klucza do Astry H wraz z programowaniem - sam osobiście do własnej Astry zamawiałem;

 

ale my tu gawędzim, a autor tematu albo innego auta szuka, albo już dawno kupił ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności