Skocz do zawartości

potrzebny elektryk


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od pewnego czasu mam problem z moja asterką otóż-wystarczy,że zostawie go na parkingu z uzbrojonym alarmem na dwie trzy godziny i ledwo daje rade odpalić.gdy jeżdze ok.10-15km po zgaszeniu silnika moge go normalnie odpalić z tego wnioskuje że altern. go ładuje(sprawdzałem testerem-aku naładowany,po włączenu silnika pokazuje,że ładuje).domyślam sie że gdzieś mi łyka prądzisko po drodze ale niestety z elekryki samochodowej to ja jestem zielony.dlatego szukam jakiegoś elektryka prawdziwego nie jakiegoś ,,fachowca'' ,bo oni to człowiekowi wszystko wmówią tym bardziej jak zauważą,że ktoś jest zielony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wróbla to ponoć faktycznie zdzierca,a na kościuszki w prawo jak jedziesz na zakłady czy z powrotem? tam są takie dwa warsztaty przy jednym jest taka reklama w kształcie wielkiego młota to ten czy ten po drugiej stronie? a po za tym to witam zioma z Polic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od rynku musisz wjechać w uliczkę po prawej. To jest trochę bliżej niż reklama z młotem. To jest warsztat ogólnej mechaniki sam. ale mają podobno b. dobrego elektryka i fachowca od diesla.

 

Ziom pozdrawia zioma. :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu masz już stary akumulator i "nie trzyma". Jest tez prosty sposób sprawdzenia czy faktycznie je sto sprawa upływności prądu w instalacji. Podłączasz amperomierz na zgaszonym silniku miedzy akumulator a klemę i mierzysz ile Ci ucieka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wspomniałem -jestem zielony w sprawach elektryki(niestety tacy też sie zdarzają)-amperomierz też podłączałem ale nie bardzo wiem jak to odczytać,jak ustawić pokrętło,które się tam znajduje a w ogóle to on chyba jakiś ruski jest ten amperomierz torak-ta uliczka to jest tak jakby lekko pod skosem jakby jechać na przystań?[/b]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torak-ta uliczka to jest tak jakby lekko pod skosem jakby jechać na przystań?[/b]

to bodajże druga (Drzymały) w prawo od rynku. W tej uliczce na pewno po prawej str.

Jutro podjadę i zobaczę jaka to ulica bo nie jestem pewien.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robertpolice, 501773820 zadzwon do mnie to zajedziemy do mojego elektryka .Gosc jest ok najpierw sprawdzi (nic nie bierze za to) i pozniej mowi co i jak i albo sie decydujesz albo nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj spróbój jeszcze wyłączyć alarm stacyjką w syrenie lub odłączyć kable od syreny pod maską. często bywa tak że syrena od alarmu ma własny akomulator który pada i połyka prąd z głównego aku. odłącz i zobacz. jeśli pomoże to wymień syrene na taką bez własnego akomulatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co laczyles amperomierz? jak sie nie znasz to nie kombinuj bo szkody narobisz . Prad zawsze mierzysz szeregowo, jesli Ci to cos mowi, inaczej zrobisz zwarcie i albo miernik albo (co gorsze) co innego Ci odmowi posluszenstwa. wylacz alarm i sprawdz czy to od niego. A jesli gdzies przywiera to najlepiej sprawdzic kable na rezystancji, + z masa powinien dawac nieskonczonosc , aha no oczywiscie przy odpietym urzadzeniu z napiecia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności