Skocz do zawartości

przyciemnianie szyb krakow


Gość Mariusznh

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialbym przyciemnic tylne szyby w swiom signum, gdzie i kogo polecacie na terenie krakowa,oczywiscie zeby skory nie zdral

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość Andru_krk

Polecam firme Venaplex w Krakowie na ul. Lindego 5.

http://www.venaplex.pl/

Foliowałem u nich szyby 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony.

Mają jedną z najlepszych folii Llumar.

Za Signum tylne drzwi i klape zapłaciłem 420 zł. Czas wykonania ok. 3h.

Edytowane przez Andru_krk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość ElTomaszo

Polecam firme Venaplex w Krakowie na ul. Lindego 5.

http://www.venaplex.pl/

Foliowałem u nich szyby 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony.

Mają jedną z najlepszych folii Llumar.

Za Signum tylne drzwi i klape zapłaciłem 420 zł. Czas wykonania ok. 3h.

 

 

Muszę przyznać ze kolega, co do

LLumar to ma rację z tym, że nie jest to jedna z najlepszych tylko najlepsza folia, z jaką miałem w ręku!. A zajmuje się przyciemnianiem już ponad 10 lat i staram się testować nowości i testować folie by oferować swoim klientom najlepszą folie. Prawda jest taka ze jest ona droższa od innych folii, (ale nie za wiele). Ale tak to już jest, że, za jakość trzeba nieco więcej zapłacić. Co do tych folii to jest różnica znacząca nie tylko podczas instalowania, ale przede wszystkim podczas użytkowania posiadają świetne parametry techniczne i prezentują się wyśmienicie na autach i odkąd je stosuje nie miałem żywcem żadnej reklamacji a przerzuciłem się wyłącznie na nie już kilka dobrych lat temu i jestem w nich zauroczony

 

Pozdrawiam wszystkich

przyciemniających nie ściemniających ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam ja przyciemniałem swoją astre jakies 3 lata temu. Instalator polecił mi folie lumar. Jestem w 100 % zadowolony i polecam każdemu folie z tej firmy. Po 3 latach nis się z nią nie dzieje. Przyciemnialem wczesniej sam albo oddalem do warsztatu i goście robili na jakimś badziewiu. Jak już coś robić to pożądnie. Radze się zastanowić nad wyborem folii i lepije dać troszkę więcej ale być zadowolonym na długi czas. Niestety jakość= cena. Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności