Skocz do zawartości

Opel zafira tourer 2.0cdti chip-tuning


Gość jakub111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jakub111

Witam,

Jestem szczesliwym nabywca opla zafiry c 2.0cdti 165km w wersji cosmo.

Ze wzgledu na to ze samochod wydaje mi sie wolny i ma turbo dziure ktora jest naprawde wyczuwalna jak na te 165km,chce go zawirusowac i pytanie do was,czy nie strace gwarancji?Jest jeszcze jeden minus,przy 160-200km na godz.na autostradzie,samochod lata po pasach,plynie i wydaje mi sie ze to wina aerodynamiki,jak bym zamontowal maly spoiler to ten problem by zniknol?Dziekuje za odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spoilera hmmm, a jesteś pewien, że nie było to spowodowane bocznym wiatrem?

 

Mały spoiler hmm a ustawisz go odpowiednio?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,przy 160-200km na godz.na autostradzie,samochod lata po pasach,plynie i wydaje mi sie ze to wina aerodynamiki,

To jest samochód rodzinny a nie wyścigówka. Więc nie dziw się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakub111

Wiem ze to nie jest wyscigowka hehehe.Poruszam sie po autostradach niemieckich i francuzkich,na niemieckich autobanach praktycznie nie ma ograniczen wiec cisne bo zawsze mialem noge cierzka a po fr.autostradach tez szybko sie poruszam choc jest ograniczenie do 130km ale na szczescie jest prawo do uzywania wykrywaczy radarow i ja takie cos mam wiec cisne bo czas to pieniadz.Wiem ze zafira to auto ktore warzy prawie 2 tony wiec dlatego te 165km nie robi na niej wrazenia.Mysle ze problem plywajacego auta jest spowodowany podmuchem wiatru pod nadwozie i spoiler by pomogl ale nie jestem tego pewien a sam oczywiscie bym tego nie robil tylko zlecil bym to firmie tuningowej.Odnisnie gwarancji po chiptuningu?Czy ja strace?Czy jest ktos kto to robi tak zeby serwis nie wykryl?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zdecydujesz się to warto przeczytać http://forum.opel24.com/topic/1706-Opel-ASTRA-G-CHIPTUNING-plusy-i-minusy/page__view__findpost__p__348092

 

 

A poza tematem, to jak nie będziesz nigdzie pędzić to zrób parę fotek najnowszej Zafirze i zamieść na forum :SMILE:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakub111

A poza tematem, to jak nie będziesz nigdzie pędzić to zrób parę fotek najnowszej Zafirze i zamieść na forum :SMILE:

Astra zamiast 230tys km ma 310tys(cofniety licznik przez poprzedniego wlasciciela)Wymienilem w niej kolektor ssacy i raz na 30tys czyszcze egr, teraz przyjdzie kolej na amory.

Zafire kupilem 12dni temu a juz taki przebieg.

 

DSC04531.JPG

DSC04532.JPG

DSC04533.JPG

DSC04536.JPG

DSC04538.JPG

DSC04543.JPG

DSC04546.JPG

DSC04547.JPG

DSC04553.JPG

DSC04555.JPG

sory że nie zamazałem tablic rejestracyjnych ale w kalendarzu Inków napisali że to nic nie szkodzi.

Edytowane przez jakub111

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zafirka fajna :spoko: w szczególności kolor .

 

Ciekawie prezentuje się na tle tego zabytku :wesoly:

 

Nie chcę męczyć za mocno, masz może fotki wnętrza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fircyk81

Piękna zafirka, widzę ze nie jeden zabytek u kolegi stoi...

Jak oceniasz nową zafirę ?

Pisałeś o spojlerku... weź coś znajdz by tego wyglądu nie popsuć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakub111

To co stoi to nie u mnie a u sasiada,Fotki zrobie jutro nie ma problemu.Minus Zafiry to jak juz pisalem,nie wystarczajaca moc jak dla mnie,plywanie przy wielkich predkosciach,przy sporych opadach deszczu wyceraczki slabo chodza.Plus to duzo miejsca,wiele schowkow,Bixenony skretne to bajka,nawet fajne audio,strasznie wygodne fotele przod i tyl,dobra przyczepnosc,bardzo dobre chamulce itd.Jestem ogolnie bardzo zadowolony z auta i polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wygląda sprawa siedzeń w trzecim rzędzie ?

Czy dwie dorosłe osoby mogą spokojnie jechać w dalszą trasę i po wyjść i nie będą miały przykurczów nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności