Skocz do zawartości

blacharka w oplu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na wstepie prosze nie pisac, oddaj samochod na zyletki, sprzedaj, nie rob fuszerki :) musze to jakos polatac tak zeby jeszcze troche pojezdzic, akurat teraz bede ojcem :/ i nie pora na zmiane autka

no wiec pisze o co chodzi

w mojej omedze rozlatuje sie bagaznik, podloga odpada na bokach od blotnikow, od nadkoli do konca bagaznika, wiem opis nie dokladny ale wkleje zdjecie zaznaczone gdzie sa dziury

i tak

blacharz poweidzial ze to koszt z 1300 zl zeby to zrobic, arkusz blachy gaz do migomatu itd :?: ten samochod nawet tyle pewnie nie jest wart, a najgorsze to ze wszystko z nim jest ok, zawieszenie belki podluznice cale nie zgnite , i zapie... bardzo dobrze, naprawde nie moge narzekac, tylko ta blacha, przyjdzie zima zamarznie to mi calkiem dupe urwie :?:

jak to zrobic zeby przejezdzic zime tylko, oczywiscie jakos malym kosztem jakas prowizorka

jeden mi doradzil zeby zapchac to wloknem szklanym o zywica, a pozniej pianke montazowa + siatka

wiem ze to straszna prowizorka :( a to forum jest porzadne i nie robicie takich rzeczy :| o jakich mysle, ale juz kiedys z kolega wyciagalismy z progow spodnie ktos zalal zywica :) i wtedy sie smialem a teraz sam mysle o czyms takim, sytuacja mnie zmusza niestety

a i jeszcze te dziury sa takie ze jak sie nacisnie bagaznik w dol do rozchodza sie swiatla, ta dupa niedlugo odpadnie na boki

no wiec wklejam fotke :) i pozdrawiam i nie krzyczcie ! prosze :)

ps. fotka to nie z tego auta, niemam jak u siebie zrobic ale ogolnie o to chodzi w tym miejscu u mnie sa takie dziury jak narysowalem

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaraj się wzmocnić prowizorycznie kawałkami blachy połapać ile się da nawet na nity a później włókno szklane i żywica a na to jest taka masa gumowa (nie pamiętam nazwy) w kilowych puszkach szara do uszczelniania nadwozi to zabezpieczy przed wodą a od strony nadkoli dodatkowo konserwacja w sprayu boll powinno dość długo wytrzymać pianki raczej nie stosuj bo trzyma wilgoć i będzie jeszcze gorzej pozdrawiam i miłego leczenia syfa pudrem :/:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do innego goscia pospawanie powinno cie kosztowac maks 50 dycj za maly elemetnt plus material.Jesli masz jakis stary blotnik lub cos podobnego to z tego mozesz wyciac łaty na wspawy.po wspawaniu jest taka specjalna guma uszczelniajaca koszt okolo 100 zloty .Gosc chce cie ewidentnie naciagnac na kase .Ja za to samo tylko po jednej stronie zaplacilem 50 plus mateial i 3 za ta gume .najlepiej to poszukaj kogos kto mam migomat i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za porady, z ciekawosci faktycznie pojade do blacharza innego, zapytam moze faktycznie mnie tamten laduje

bo problem jest w tym ze dziury dziurami ??? ale faktycznie moze nie byc do czego pospawac bo rdzy to jest troche wiecej niz tylko na dziurach

dzieki ! jeszcze raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek80, u mnie bylo tak ze jak gosciu zaczol stukac mloteczkiem(bo tak wygladalo ze tylko szparka) to okazalo sie ze mam nie dziurke i nie rozeszly sie szparki a ma dziurachne i mam rozjazd kolejowy(cale szczescie to nie jest i nie bylo w oplu a zdarzylo mi sie w ;fiat tempra)wiec nawet jak nad lozy ciutke wiecej materialo to jest wlasnie to co pisalem tzw.margines.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo problem jest w tym ze dziury dziurami ;) ale faktycznie moze nie byc do czego pospawac bo rdzy to jest troche wiecej niz tylko na dziurach

Nie będzie spawał po dziurach tylko zrobi wstawkę wzmocnienie Migomatem i będzie OK..

 

Następnie posmaruj tym środkiem polecam i nie drogi a można go malować farbą pod kolor ???

http://moto.allegro.pl/item253928532_masa_na_pedzel_boll_5_promocja_gratis_.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akiegos sprawdzonego podworkowego blacharza

no właśnie. Jak chcesz ciąć koszta to podjedź na duże garażowiska i popytaj o blachmiszcza. ??? To często ludki co robią w dużych firmach a po godzinach dorabiają na boku.

W Policach to bym Ci takiego polecił co obok mojego garażu rzeźbi, a tak...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności