Skocz do zawartości

Stało się chyba pompa...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wsiadam do swojej Astry DI 2.0 16V i zapalam,auto zaczyna nieładnie drgac mysle sobie od razu "o niedobrze" wychodzę otwieram maske chwile stoje patrze co sie dzieje nagle auto gaśnie próbuję odpalic ponownie ale juz nie da rady,gdy wkladam kluczyk do stacyjki i przekrecam to gdy gasnie pomaranczowa kontrolka od wentylatora po chwili zapala sie z powrotem i włancza sie wentylator..Auto zawiozlem juz do mechanika podpią go pod komputer wymienił bezpiecznik i wstepna diagnoza to sterownik pompy...wiecej bede wiedział w poniedziałek ale wstepny szacowany koszt to 2.5tys zł :/ sytuacja wygląda bardzo niedobrze...Najlepsze jest to że autem wczoraj dosyć sporo jezdziłem i wogole nic sie nie działo w ostanim czasie i nie było zadnych przesłanek że ten czarny dzień może nadejść..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku stalem w korku i zamiast jedynki wrzuciłem trójke autko zgaslo i juz nie zapalilo bylem w drodze z anglii i caly czas szlo idealnie az do tego czasu.okazalo sie ze pompa :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dosyć sporo jezdziłem i wogole nic sie nie działo w ostanim czasie i nie było zadnych przesłanek że ten czarny dzień może nadejść..

 

Kol.Milo, już minęły czasy Ciemnogrodu nowy sterownik możesz nabyć za 750zł a całą pompę z roczną gwarancją za 2700 jeszcze są taniej ale ja ci daje tylko przykład .

http://www.opel-shop.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=1953

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza dzięki za info w sumie to wszystko będę wiedział w poniedziałek bo gośćiu mówi ze jeszcze nie wie co dokładnie sie stało musi sprawdzić ale napewno cos jest z pompą,jaśniej bedzie w poniedziałek wtedy zobaczymy co sie dokładnie dzieje i na czym stoje.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja podam koszty jakie zapłaciłem za nowy moduł i regenerację pompy,demontaż,nowe nastawy sterownika,montaż końcowy: to all wyniosło mnie 2300 w marcu, polecam serwis dzieżyk w tucholi. Mimo wszystkich wskazań niech lepiej będzie to coś innego niż pompa .

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam taką nadzieje że to coś innego ale wczoraj byłem na warsztacie i jeszcze nie wiadomo dokładnie co sie dzieje mechanik powiedział ze auto dziwnie sie zachowuje i sprawdził parę rzeczy i nadal to samo zobaczymy dzisiaj...

 

[ Dodano: Wto Paź 16, 2007 23:26 ]

Jednak pompa.... Powinienem się zmiescic w 2500zł co dla mnie i tak jest sumą astronomiczną zobaczymy jak to wszystko się zakonczy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności