Skocz do zawartości

Zmiany po odłączeniu akumulatora


Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomek_Ino

Witam. Sprawa wygląda tak że odłączyłem akumulator w mojej corsie i po ponownym podłączeniu zeby opuścić lub zamknąć szybę do końca musiałem czły czas trzymać wciśnięty przycisk. Z tym problemem sobie poradziłem ale jest jeszcze jedno... przed odłączeniem akumulatora otwierałem auto za pomocą pilota i gdy nie otworzyłem drzwi to po krótkim czasie centralny zamknął spowrotem wszystkie drzwi i klapke wlewu. Czy ktoś wie jak to zaprogramowwać by było tak jak przedtem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zaprogramowwać

 

Możesz spróbować metody ze starszych modeli , ale bez gwarancji że zadziała.No i to raczej jest bardziej coś w rodzaju synchronizacji.

Autko musi być zamknięte z pół godziny . Otwierasz drzwi kluczykiem , wsiadasz , włączasz zapłon i przytrzymujesz przycisk otwierania drzwi w pilocie przez ok trzy sek. W tym czasie zamek powinien się zamknąć i otworzyć , wyłączasz zapłon .Czynność trza wykonać w miarę sprawnie - ok 10 sek.

Dawno tego nie robiłem i nie pamiętam czy to się robi z przyciskiem otwierania , czy zamykania drzwi( możesz spróbować tak i tak )

Można jeszcze przed zabawą wyciągnąć baterię z pilota na ok 5min.

Edytowane przez Gość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek_Ino

Możesz spróbować metody ze starszych modeli , ale bez gwarancji że zadziała.No i to raczej jest bardziej coś w rodzaju synchronizacji.

Autko musi być zamknięte z pół godziny . Otwierasz drzwi kluczykiem , wsiadasz , włączasz zapłon i przytrzymujesz przycisk otwierania drzwi w pilocie przez ok trzy sek. W tym czasie zamek powinien się zamknąć i otworzyć , wyłączasz zapłon .Czynność trza wykonać w miarę sprawnie - ok 10 sek.

Dawno tego nie robiłem i nie pamiętam czy to się robi z przyciskiem otwierania , czy zamykania drzwi( możesz spróbować tak i tak )

Można jeszcze przed zabawą wyciągnąć baterię z pilota na ok 5min.

 

 

Niestety nie działa ale dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa B 96 r.

Programuję szyby tak :otwierasz szybę do końca i trzymasz aż usłyszysz takie kliknięcie ,potem zamykasz okno i to samo czekasz z przyciśniętym włącznikiem aż kliknie.

U mnie działa , programuję tak każdą stronę.

Mam te silniczki że palucha nie przytnie :D

Całą operację wykonujesz bez przerw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności