Skocz do zawartości

gaz 2 generacji do 2.5v6


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha ha moze troche to ha ha aroganckie ale uwazam ze 3.0 moze spalic 25 l w miescie ale rozniwe dobrze moze 15 :|

W trasie momega 3.0 spala 11-12l tow wiem na pewno w miescie z tego co kolega mowil pali 15 jak ktos potrafi takim autem jezdzic i nie cisnie jak glupi!!!

Te wskazania z Omegi MV6 95r z sekwencja Lovato

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega 2,5 na automacie z sekwencja:

po miescie 12-14 jezdzac tak do 130,

trasa 10-12jezdzać tak do 160

w tym silniku II generacja praktycznie nie chodzi,jakikolwiek stzrał gazu i jest po przepływomierzu i kierownicy powietrza, i tu sie robia koszty

a pozatym ten typ instalacji nie działa z elektroniką samochodu, na automacie nie da się jezdzić,

wtrysk też muszą dobrzy specjaliści założyć zeby nic nie skopać,

strojenie tylko na kompie, praktycznie zadna hamownia nie robi automatów,

 

co do przewagi MV6 nad V6 bym polemizował,

nic nie zastapi zwięku silnika w układzie V

a koszty utrzymania(nakarmienia) też się liczą, także V6 jest najlepszym rozwiązaniem dla kogos kto dużo jezdzi,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam omesie2,5l.Zalozylem instalacje 4-tej generacji(sekwencja) firmy BRC.Autko chodzi idealnie!Spalanie tez mnie milo zaskoczylo.Samochod pali przy tych temperaturach i jezdzac w cyklu mieszanym 11,5l/100km.O drugiej generacji nawet nie mysl bo bedziesz tego zalowal.Lepiej dolozyc "troche"kasy ale nie bedziesz czul roznicy pomiedzy Pb a gazem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
jezdze omwsia 2.0 16v i uwazam ze sekwencja to marnowanie kasy najlepiej chodzi na instalce 2 generacji tylko ikle wiecej pali bo 2.0 16v to za malo na to auto

A jaką dokładnie masz instalację i jak masz ustawioną emulacje sondy lambda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pierdzielenie o Szopenie!Ja mam omesię 2,5V6 a brat 3,0.Też mi każdy wmawiał że do V6 to tylko wtrysk gazu!No i założyłem.Zapłaciłem 4000.Nie powiem, nie mogę narzekać.Ale potem na gaz skusił się brat.Założyli mu NORMALN! instalacje za 1500zł!!!JEŹDZI i nie ma najmniejszego problemu nawet przy takich mrozach jakie były tej zimy.WNIOSEK: mam supernowoczeną instalację ze wszystkimi bajerami...ale jestem o 2500 "lżejszy" niż brat.Po co przepłacać?!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Ja mam omę 2.0 16v w automacie z instalka II generacji BRC i chodzi ok, a przejechałem 100 tyś.km. Wcześniej w espace miałem elpigaz II gen. strzały i jeszcze raz strzały, jedyny plus, to wskaźnik gazu podłączony był pod wskaźnik paliwa i jadąc na gazie pokazywał poziom gazu w zbiorniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielenie o Szopenie!Ja mam omesię 2,5V6 a brat 3,0.Też mi każdy wmawiał że do V6 to tylko wtrysk gazu!No i założyłem.Zapłaciłem 4000.Nie powiem, nie mogę narzekać.Ale potem na gaz skusił się brat.Założyli mu NORMALN! instalacje za 1500zł!!!JEŹDZI i nie ma najmniejszego problemu nawet przy takich mrozach jakie były tej zimy.WNIOSEK: mam supernowoczeną instalację ze wszystkimi bajerami...ale jestem o 2500 "lżejszy" niż brat.Po co przepłacać?:shock:

Skoro chce się oszczędzać, to po co kupować auto z takim silnikiem? Takich aut nie kupuje się z rozsądku :( Kupując silnik 2.5 czy 3.0 trzeba liczyć się z większymi kosztami a takie 'oszczędności' w postaci instalki za 1500 zł mogą się okrutnie zemścić. Może się zdarzyć, że podziękujesz wszystkim, którzy przekonali Cię do zainwestowania w dobrą instalację. A ja tam w ogóle nie zamierzam LPG montować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności