Skocz do zawartości

Co to za rurka?


Gość sawik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,



Chciałbym się dowiedzieć od czego jest ta rurka (na zdjęciu bardzo brzydko wygląda, zalepiona jakimś lepikiem)

 

5d0fc5075e0f.gif

193f987b3bdc.gif

 

znajduje się ona pomedzy silnikiem a tymi rurkami od klimy:

 

a772f6e33c65.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalo517

Na moje oko to sadzi Ci spod wtrysków musisz wymienić uszczelki pod nimi koszt jakies 12zł za 4. A pod pokrywą i na pokrywie też Ci tak sadzi na kolektorze masz czarne plamki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to sadzi Ci spod wtrysków musisz wymienić uszczelki pod nimi koszt jakies 12zł za 4. A pod pokrywą i na pokrywie też Ci tak sadzi na kolektorze masz czarne plamki?

nie tylko na tej rurze takie coś jest. Rozmawialem z mechanikiem mówił, ze to jakas kwasowka jest albo rozgaleziacz od chlodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalo517

sadzi Ci spod wtrysków jak pod pokrywą też tak jest. Miałem to samo cały kolektor czarny kupiłem podkładki pod wtryski odkręciłem wtryski wymieniłem dokręciłem i nic nie sadzi czyściutki jest zostało tylko kilka kropelek bo nie mogłem doczyścić.

 

ja proponuję oczyścić wszystko wymienić te podkładki i obserwować. Przy okazji możesz zrobić tak jak ja czyli sprawidzić wtryski w jakim są stanie no ale nie koniecznie. więc wymień podkłądki. i obserwuj. bo to nie ważne od czego ta rurka od czego by nie była jak to podkłądki pod wtryski to będzie i tak czarna. Koszt podkładek to jakieś 12zł z tego co pamiętam 3zł za sztukę.

 

 

Możesz jeszcze wrzucić zdjęcie po zdjęciu pokrywy. ;D

Edytowane przez rafalo517

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzi Ci spod wtrysków jak pod pokrywą też tak jest. Miałem to samo cały kolektor czarny kupiłem podkładki pod wtryski odkręciłem wtryski wymieniłem dokręciłem i nic nie sadzi czyściutki jest zostało tylko kilka kropelek bo nie mogłem doczyścić.

 

ja proponuję oczyścić wszystko wymienić te podkładki i obserwować. Przy okazji możesz zrobić tak jak ja czyli sprawidzić wtryski w jakim są stanie no ale nie koniecznie. więc wymień podkłądki. i obserwuj. bo to nie ważne od czego ta rurka od czego by nie była jak to podkłądki pod wtryski to będzie i tak czarna. Koszt podkładek to jakieś 12zł z tego co pamiętam 3zł za sztukę.

 

 

Możesz jeszcze wrzucić zdjęcie po zdjęciu pokrywy. ;D

dzięki za poradę na pewno obadam sprawę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalo517

Spoko. Nie ma za co. też nie wiedziałem na początku co to jest ale mechanik mi powiedział tylko no u mnie rurka nie była taka zasadzona. ale powiedział co i jak więc dzielę się wiedzą hehe

 

powodzonka! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności