Skocz do zawartości
jarro_1

Szukam boxa dachowego Insignia Kombi 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie szukam bagażnika dachowego Boxa do insigni kombi 2012. Niestety rozstaw mocowań z mojego innego boxa nie pasuje. Może ktos miał podobny problem albo moze powiedzieć jak znaleźć po oznaczeniach, kodach takie boxy.Np na allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne - jestem przekonany, że takie boxy są uniwersalne .. Na pewno nie ma możliwości przesuwu mocowań ??

http://allegro.pl/box-dachowy-thule-atlantis-czarny-polysk-opel-i2503709560.html

A jak się szuka to wszystkie sa uniwersalne ..

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=box+dachowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

sęk w tym ,że Insignia kombi ma otworki w miejscach gdzie mają zostać zamontowane poprzeczki(na relingach). To są trzy miejsca- przód , środek,tył. A mój box ma tak rozmieszczone uszy , za chiny ludowe nie spotkają sie z poprzeczkami.

Jak zamontujesz przód to do tylnej poprzeczki braknie 2 cm. Gdyby nie było tych otwórów jak dawniej , montujesz poprzeczki jak Ci pasuje i wszystko gra. Tak to działało zawsze.

Czekam na kolejne pomocne odpowiedzi.

Dzieki-Jarek

Edytowane przez silvo44
zbędny cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie pomyslales ze te otworki sa pod oryginalny bagaznik GMa ??

zobacz np na stronie thule co maja do modelu insygnia i jak mocowane

bo mi sie widzi ze mozesz montowac tak jak do normalnych relingow

nie koniecznie w te otwory ktore sa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silvo nie o to biega tylko o sposob mocowania do relingow dachowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wiem - ja bym wyoglądał na dziesiątą stronę ten box i nie ma siły aby się nie dało zamontować ..

A te w aukcji są GM, więc chyba problem rozwiązany ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

dzięki za linki i podjęcie tematu ale muszę od nowa bo gdzieś coś zawiodło na łączach :)

Mam Insignie kombi kupiłem do niej oryginał GMa belki poprzeczne które wchodzą jak pisałem wczesniej w otworki w relingach i tu wszystko gra. Teraz chce zamontowaź boxa którego mam od lat itd itp i tu jest problem uszy(mocowanie do poprzeczek) które wychodzą z boxa z przodu -zapinam i ok a tył nie pasuje bo regulacja otworkowa w boxie mija poparzeczkealbo z przodu albo z tyłu albo otwór jest w osi poprzeczki czyli chowa sie nad nią.

Ufff może teraz dobrze to opisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

ale kolego niemusisz mocowac tylko wtych trzech zaznaczonych otworkami miejscach - co juz koledzy podpowiadali-poprostu ucinasz na oryginalnych belkach te wystajace cyckii ustawiasz belki poprzeczne tak jak ci pasuja do twojego starego boxa

Jak koniecznie chchesz zostawic mocowanie belek poprzecznych w ktoryms z tych trzech proponowanych przez auto miejsc (otworkow) to mipodpasowal box sportAC 58 dual do tego rozstawu-ale zmieniac box tylko z tego powodu to chyba przesada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi