Skocz do zawartości

Nie znane urządzenia w aucie


Gość czaro19801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czaro19801

Witam wszystkich na wstepie przedctawię się mam na imię Czarek i od nie dawna jestem posiadaczem Opla Vectry 2.0 16V 2000r.I teraz ma do was wszystkich parę pytań.Po zakupie auta postanowiłem że zakupię sobie radio ponieważ było go brak.I przy montazu radia natknołem się na kilka jak dla mnie dziwnych rzeczy?

 

1.W aucie są trzy kostki które były napewno od orginalnego radia ale to nie jest problem ponieważ znalazłem na forum schemat kostek ISO.Moze mi ktoś powiedzieć do czego służy ta pierwsza kostka ta najdłusza bo pozostałe dwie to głośniki i zasilanie +itp.Pierwsza kostka ma również podobne kable jak ta kostka od głośników czemu ona by mniała służyć i czy muszę ją mnieć podłączona w celu lepszej jakości dzwięku.

2.Druga sprawa jak podłaczałem radio natchnołem sie na inne kable które wychodzą z kostki z zasilaniem i kostki tej największej kable prowadzą do jakiejś puszki która jest za schowkiem pasażera jest na niej napis MT i mam nawet zamontowany przełącznik na konsoli z miekim guzikiem na którym widnieje ta sama nazwa MT.Co to moze byc i w jakim celu służy.

3.Jak już wyjołem schowek znalazłem również inną puszkę do której dochodzą kostki i widnieje napis VDO i są jakieś parametry podane 12V i np 2x50W ,2x20W , 2x10W co to jest jakiś wzmacniacz.Za odpowiedz z góry wszystkim dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez czaro19801
tytuł tematu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czaro19801

Witam wszystki pytałem co to są za urządzenia i załaczam foto podglądowe z przełącznikami o które mi chodzi zaznaczyłem je czerwonymi liniami?

post-34008-0-61631300-1346083400_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czaro19801

Witam ok a ten drugi przełącznik z prawej do czego może służyć od tego przełącznika jest puszka za schowkiem i od tego przełącznika kable są poprowadzone od kostki radia.Z tego co zauważyłem nie wiele modeli ma ten przełącznik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego

mam dla Ciebie przykra wiadomosc

kupiles zapewne przekladana vectre B z anglika

tylko w UK byl montowany TM czyli traffic master

urzadzenie informujace droga radiowa o korkach

 

a za schwokiem tio kable albo od zmieniarki albo od fabrycznej navigacji

VDO wyglada na to drugie

ktos ja wymontowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności