Skocz do zawartości

problem z lakierem


Gość timono29

Rekomendowane odpowiedzi

witam. prosiłbym o rade co mam zrobić gdyz mam problem z lakierem na dachu. po ostatnim myciu mojego auta zauważyłem ze lakier na dachu zaczyna pekac w trzech miejscach przypomne ze auto jest z 2011 roku. byłem w serwisie zeby to zobaczyli i co powiedzieli ze to wina ptasich odchodów myslałem ze wybuchne smiechem. gadam gosciowi ze miałem ostatnio auto 10 letnie i nie miałem takiego problemu a tu po roku takie cos i to od "gówna" nie mozliwe!! powiedział ze mam przyjechać za dwa tygodnie bo bedzie jakiś "guru" z opla i on stwierdzi co jest tego powodem. byłem! i co powiedział? pytał sie gdzie myje auto i jakimi srodkami bo to wina lezy po stronie myjni ze oni niby uzywaja jakiś preparatów co niszczy lakier znowu myslałem ze wybuchne smiechem i przytoczyłem mu to sama historie z moim poprzednim autem. w konsekwencji wzieli jakąś próbke lakieru do zbadania i maja mi dac znac co dalej. moje pytanie do Was czy to mozliwe zeby takie coś miało miejsce w rocznym samochodzie i co moze byc prawdziwym powodem tego ze ten lakier peka?

Edytowane przez timono29
literówki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ale nie musi być wina fabryczna

Pojedz do niezależnego rzeczoznawcy po opinię

Taka opinia na pewno się przyda bo tak łatwo nie będzie

Wiele takich spraw ma finał w sądzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wyprodukowal i kto sprzedal auto ??

wszystkie zgloszenia musza byc na pismie z datami

w razie pozniejszych walk w sadzie

i opinia nezaleznego rzeczoznawcy tez musi byc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wyprodukowal i kto sprzedal auto ??

 

Dokładnie - do producenta auta ...

Zawsze możesz się poradzić na prawniczym forum, nawet wzór pisma może się znajdzie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlpiej byłoby wcześniej zadzwonić przed wysłaniem listu polecopnego,jeżeli juz to koniecznie z potwierdzeniem odbioru. Sprawa jest ciekawa i daj znać jeżeli będziesz wiedział coś więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam. prosiłbym o rade co mam zrobić gdyz mam problem z lakierem na dachu. po ostatnim myciu mojego auta zauważyłem ze lakier na dachu zaczyna pekac w trzech miejscach przypomne ze auto jest z 2011 roku. byłem w serwisie zeby to zobaczyli i co powiedzieli ze to wina ptasich odchodów myslałem ze wybuchne smiechem. gadam gosciowi ze miałem ostatnio auto 10 letnie i nie miałem takiego problemu a tu po roku takie cos i to od "gówna" nie mozliwe!! powiedział ze mam przyjechać za dwa tygodnie bo bedzie jakiś "guru" z opla i on stwierdzi co jest tego powodem. byłem! i co powiedział? pytał sie gdzie myje auto i jakimi srodkami bo to wina lezy po stronie myjni ze oni niby uzywaja jakiś preparatów co niszczy lakier znowu myslałem ze wybuchne smiechem i przytoczyłem mu to sama historie z moim poprzednim autem. w konsekwencji wzieli jakąś próbke lakieru do zbadania i maja mi dac znac co dalej. moje pytanie do Was czy to mozliwe zeby takie coś miało miejsce w rocznym samochodzie i co moze byc prawdziwym powodem tego ze ten lakier peka?

Kolego jak Twoja sprawa się zakończyła?

jeżeli możesz to odpowiedz na pw, bo mam taki sam problem, autko 1,5 i lakier na dachu pęka, ale mi powiedzieli, że to odchody PSZCZÓŁ- takie pismo przyszło z kancelarii prawniczej reprezentującej MM CARS (salon w którym kupiłem nową CORSE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności