Skocz do zawartości

Opel Vectra 1,9CDTI 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mąż zakupił auto na aukcji celnej, lecz nie posiadam płyty do nawigacji....jakies sugestie??..oprócz tego , dopiero co zaczynam się nim "bawić" i nie za bardzo wiem jak obsługuje się komputer pokładowy odn np. zmiany języka obsługiwanlnego....Pomoc mile widziana.:)pozdr.

Opel Vectra , 1.910 CDTI Diesel , 2006r. , wersja(no i tutaj tez nie wiem jaka...;>) ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ważne jest jaka to nawigacja - było kilka montowanych (w górnym prawym rogu jest oznaczenie)

Płyty są dostępne na stronie producenta http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-OpelVauxhallEurope-Site/en_GB/-/GBP/View-Promo?ManufacturerName=Opel&Page=OpelLanding , można też zapytać w serwisie Opla.

 

 

 

 

Jest w tej chwili jedna oferta na Allegro na płytę językową i z mapami

 

ps Forum jest podzielone tematycznie i proszę zwracać na to uwagę - tym razem przeniosłem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór . Dziekuję za odpowiedź w ogóle....przepraszam jesli tematycznie jestem nie tam gdzie być powinnam . Jestem nowym użytkownikiem forum i tego portalu . Wobec tego proszę mnie pokierować na właściwe tory :). A pro post , niestety , dosłownie jestem po przegladzie komputera pokładowego...(wizualnym)(namacalnym) (pokrętnym;)) i wszelkie usilne próby znalezienia wersji Navi nie odniosły skutku..

Owszem udam sie do serwisu...wyglada na to , że będę musiała....Kurcze laptopa mi łatwiej ogarnac niż moje auto hih....Jestem uparta...dojde do tego..chocbym miała iść pieszo;) hehe..pozdr.:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo! faktycznie ułatwiła he he...a ja szukałam na ekranie?? dźizas! ok jutro zaraz sobie zaglądnę na to.:)

Niedawno dosłano mi płyte do Navi ...ang. Vauxhall-OPEL Orginalna. version 2005|1.0 . CD70 NAVI,DVD 90 NAVI .Ale mój komp. pokładowy jej nie czyta...nie wiem w czym problem....ale zanim nie sprawdze tego j.w.w , to nie wypowiadam się.:)

Oks> Dziękuję Wam ....NTNR ;)

 

Zasłużony :P to moje zdjęcie:P z tym , że ....lekko w negatywie;P

 

Kicaj??hyhy nice:D...pozdrawiam:)

 

Prosze nie robić bałaganu i nie pisać posta pod postem. Używamy przucisku Edytuj w oknie posta. Scaliłem/rafaln1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o radiu... ;) ale to też możesz ;)

a kolory były takie jak masz i jak na zdjęciu - wszystko zależy od koloru plastików... ja mam np. czarną CD70Navi

 

zwróć uwagę gdzie masz napęd navi, bo w zalezności od producenta może być na górze albo na dole.

a płytkę sprawdź czy nie porysowana...

Edytowane przez kicaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedawno dosłano mi płyte do Navi ...ang. Vauxhall-OPEL Orginalna. version 2005|1.0 . CD70 NAVI,DVD 90 NAVI .Ale mój komp. pokładowy jej nie czyta...nie wiem w czym problem

 

Może problem w tym, że masz nieodpowiedni nośnik do swojego radia, do CD70 NAVI powinna być na CD a do DVD 90 NAVI powinna być na DVD. Może masz zamienione ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności