Skocz do zawartości

OP COM NAMIESZAL-czyli czego nie robic jak sie nie ma pojecia


Gość logopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moze ktos spotkal sie z podobnym problemem - dotyczy Astra H, mianowicie:

Bawilem sie moim op-com probujac aktywowac Trip Computer, ale bez sukcesu. Wymyslilem wiec, ze poprobuje innych marek samochodow,

jakie mozna wybrac w programie. Skakalem wiec po wszystkich opcjach dla innych OPLI niz moja ASTRA H, SAAB, i wszystkie inne jakie sa dostepne

w OP-COM i mam teraz taki rezultat:

przestal dzialac DEAD-LOCK, TYLNA WYCIERACZKA, PRZEDNIE HALOGENY i mam BLEDNE WSKAZANIE POZIOMU PALIWA.

 

Nie wiem jak to naprawic, wiecej: pojechalem na garaz opla aktywowali mi TRIP COMPUTER za oplata bez problemu, ale nie potrafia naprawic w/w awari.

 

Nie mam pojecia co jest kopniete. Moze ugotowalem troszke ktorys z ukladow elektronicznych.

 

Jak ktos ma jakiekolwiek wskazowki co moze byc przyczyna prosze o pomoc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba podkleje temat jako przestroge przed glupimi pomyslami

co teraz zrobic ??

pobaw sie jeszcze raz probujac wrocic w ustawienia fabryczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma jakiekolwiek wskazowki co moze byc przyczyna prosze o pomoc

Przyczyna znana !!!

Jak naprawić ???

Jak nie pomoże przywrócenie ustawień fabrycznych to trzeba wgrywać nowe firmware

chyba podkleje temat jako przestroge

Jestem za !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

problem rozwiazany :) wystarczylo podlaczyc pod tech 2 i zmienic code index w UEC.

moj op-com wyladowal w smietniku.

nie chce zeby mnie kusil.

nie polecam kupowac china-clone...

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany :) wystarczylo podlaczyc pod tech 2 i zmienic code index w UEC.

moj op-com wyladowal w smietniku.

nie chce zeby mnie kusil.

nie polecam kupowac china-clone...

pozdrawiam

China clon to bardzo fajna zabawka tylko najpierw trzeba trochę o niej poczytać. Nie trzeba było jechać na techa2 op-comem można też bez problemu zmieniać indexy wyświetlacza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny kłopot też chciałem wylogować wyświetlacz 3 liniowy zastępując go GIDem ale chciałem tylko zobaczyć tę fynkcję aby zrobić to pużniej , wyszłem z tej fukcji i zakończyłem pracę ,po ponownym uruchomieniu opcoma już niechciał się połaczyć z tym blokiem wszystko inne chodzi co teraz mam robić pomóżcie proszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności