Skocz do zawartości
agaj0

problem z podgrzewaniem fotela kierowcy insignia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam problem z podgrzewniem fotela kierowcy w insigni. Przy uruchomieniu przełącznika po około 30-50 sek sam się wyłącza jeżeli chodzi o fotel pasażera jest ok.

Czytałem w opisach że mata grzewcza do wymiany.Czy jest możliwość przed wizytą w serwisie sprawdzenia tego a może gdzieś coś nie łączy

Proszę o info

Pozdr.

agaj0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz zmierzyc rezystancje maty ale na 100% posypala sie mata. To nie jest jednostkowy przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz zmierzyc rezystancje maty ale na 100% posypala sie mata. To nie jest jednostkowy przypadek.

Ok dzięki za info myślałem może że uda się bez serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ten problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jest to dość popularny problem w Insigniach. Czytając na forum opla insigni można zauważyć, że dużo ludzi w ramach gwarancji wymieniało po 3 razy maty w serwisie. Ja mam ten sam problem ale gwarancja już minęła.. Z tego co wiem za komplet mat wraz z robocizną w serwisie sobie życzą ponad 1000zł..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie koniecznie same maty sa winne problemowi. Najczesciej zdarza sie problem z kostkami przy module pod fotelem- jest nawet zestaw naprawczy tej instalacji. Sama mate mozna sprawdzic miernikiem. Padaly tez maty oparcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli mówisz, że jak mata jest dobra to można samemu naprawić instalację z kostką? A gdy się tam pogrzebie trochę to nie wyskoczą żadne błędy na komputerze? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli nie bedziemy wlaczac zaplonu na odpietych wtyczkach to nic sie nie stanie. Mozna psiknac kontakt sprayem oraz lekko dogiac piny aby pewniej laczyly w kostce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.mam problem z nawiewem na szybę jakby cos sie zacielo.Jak to naprawic I dostac sie do srodka. Dzieki.

W insigni 2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy to jest temat o problemach z nawiewem ??

dwa razy byles proszony o zapoznanie sie z regulaminem forum

wiecej nie bedziemy prosic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi