Skocz do zawartości

Zegary??


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Sprawa jest następująca. Vectra 1.8i 92' zegary bez obrotomierza. Chce kupic i zamontowac z obrotomierzem z tym samym wskaźnikiem oczywiście 1083,moje pytanie jest nastepujące: Czy nie bezie żadnych problemów po podłączemiu?? i Czy laik w tych sprawach ale nie w techniczncyh :mrgreen: da sobie rade z całym montażem?? I wogóle czy macie jakieś rady już do montażu po osobistych doświadczeniach??

Z góry dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

też kciałem mieć obrotomierz :mrgreen: ale zegary były zbyt drogie i rozwiązałem to w ten sposób:

kupiłem na allegro za 50zł obrotomierz w formie małego wyświetlacza :) prosty montaz i 100% że będzie działał przykleiłem go do deski i wygląda fajnie czytelny i wogóle a deska to wydatek +/- 100zł... a przy montazu deski problemów nie ebdzie przynajmniej tak jest w astrze 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
też kciałem mieć obrotomierz :) ale zegary były zbyt drogie i rozwiązałem to w ten sposób:

kupiłem na allegro za 50zł obrotomierz w formie małego wyświetlacza :) prosty montaz i 100% że będzie działał przykleiłem go do deski i wygląda fajnie czytelny i wogóle a deska to wydatek +/- 100zł... a przy montazu deski problemów nie ebdzie przynajmniej tak jest w astrze 1

 

hmm :mrgreen: masz fotke?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam niestety robiłem je telefonem wiec jakość jaka jest taka jest :) obrotek mam od soboty i chodzi baaardzo łądnie fajnie wygląda jak ciemno jest :mrgreen:

zdj281cie30bw.th.jpg

a tutaj fotka w garażu troche ciemniej było :)

zdj281cie48hm.th.jpg

na żywo ładniej wygląda ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz biorąc to zegary z obrotkiem powinienies przelożyc bez problemu tylko musisz miec identyczny onosnik : W czyli na zegarze predkości masz wskazanie i musisz znalezc identyczny z obrotkiem .Z twgo co wiem to w nowszych autkach "ktore " jeszcze nie maja obrotka jest wtyczka na obrotek .Moge sie mylic ale na podstawie kadetta E to jest jescze podłanczany kabelek pod cewke i wtedy obrotek działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

podłączę sie po temat

jeżeli bede miał zegaru z obrotkiem ale licznik ma inny indeks prędkości W to jeżel w jego miejsce zamontuję swój z zegarów bez obrotomierza to bedzie wszystko oK ?? czy jeszcze cos trzeba pokombinować ??

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poszukac ci juz gotowego licznika z obrotkiem??za duzo babrania sie z przekladaniem a tym bardziej ze musisz llicznik rozebrac w takim wypadku na czesci pierwsze własciwie.Lepiej poszukaj z takim samym wspolczynnikiem W.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość DontHitMe

Dołączę się do zapytania:

Czyli wystarczy wykręcić stary licznik, odłączyć go, podłączyć tą samą kostkę do nowego z obrotomierzem i to wszystko i będzie działał obrotomierz??

I jak wstawić lampkę rezerwy? Czy za dużo zabawy z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności