Skocz do zawartości

centralny zamek mi nie dziala


Gość meik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wpisz w profilu skąd jesteś, może ktoś z sintrowcow mieszka w pobliżu aby na chwilę ten moduł podmienić dla sprawdzenia.

 

Przekopałem schematy i masz cała garść bezpieczników do sprawdzenia.

31;43;11;13;4 w kabinie

a zacznij od sprawdzenia bezpiecznika F92 na kolumnie kierowniczej, poniżej zamieszczam rysunek który ułatwi lokalizacje

bezpiecznikinakolumniek.jpg

Edytowane przez Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjacielu nocny duchu , zamowilem modul mam w zwiazku z tym pytanie czy stary pilot mi bedzie dzialal czy bede musial kupic cos innego - nie moge znalezc informacji na ten temat - Dzieki

Edytowane przez meik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Niestety-nie będzie działał...Ten temat był już wałkowany-poszukaj na forum... Ja mam założony ze sklepu Stig.pl-(możesz sprawdzić Bloker 61, ja mam dedykowany do Opla,ale teraz coś nie widzę go). Mam go już trzy lata i wszystko jest ok.

Edytowane przez STRUS_TM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze się pospieszyłeś nie sprawdzając wspomnianych bezpieczników, mam nadzieje że ten moduł nie kosztował zbyt wiele.

Co do pilota to nie zdziwiłbym się jak by działał, odbiornik pilota jest w innym miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocny duchu bezpieczniki sprawdzilem wszystkie sa ok , mam nadzieje ze po zmianie modulu bedzie dzialal jak nie to juz nie mam pomyslu , modul pilota jest obok takze moze dzialac , za uzywany modul zaplacilem 15 eur nie jest zle - innym sposobem kupie zamek i mechanicznie bede zamykal.

O dalszych czynnosciach poinformuje za wszystkie wskazowki dzieki.

Edytowane przez meik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena całkiem przyzwoita. Moduł/odbiornik pilota jest w podszybiu obok wyświetlacza.

Jak pilot nie będzie jednak działać to tak jak kolega doradza - wymiana na niefabryczny.

Sprawdzę jeszcze na których bezpiecznikach powinno być napięcie po wyłączeniu zapłonu. Pomimo że bezpiecznik sprawny to i tak nic z tego jak nie ma na nim napięcia.

 

 

 

edit

Sprawdź czy na bezpiecznikach 11 ; 13 ; 17 ; jest napięcie po wyłączeniu zapłonu.

Bezpieczniki 4 : 31 : 43 są podpięte pod stacyjkę więc powinno pojawić się napięcie po włączeniu zapłonu.

Edytowane przez Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Po kilku probach napraw ( i wchodzenia przez bagaznik ) wymienilem centralke z pilotem - 18 eur plus 20 zl elektryk i zamki smigaja . Czasami trzeba udac sie do sily wyzszej niz grzebac sami :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności