Skocz do zawartości

muli przy przyspieszaniu


Gość grzesiek2804

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzesiek2804

witam wszystkich mam kolejny problem z sintrą do wczoraj wszystko było ok dzisjaj rano po odpaleniu wszystko ok

Przejechałem ok 30 km i nie chce wchodzić na obroty po dodaniu gazu samochód zamula i po dłuższej chwili zaczyna mormalnie przyspieszac

wymienione 3 tyg temu świece kable i cewka zapłonowa

Czy ma ktoś jakiś pomysł

samochód nie wyrzuca żadnych błędów dzieje się tak samo na benzynie i gazie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator - miałem to samo...

albo wymiana albo wstawienie strumienicy albo wybicie wnętrzności kata albo wycięcie i wstawienie kawałka rury (u mnie działa)

rozumiem że problem występuje tak max do 2500 obrotów?

a spalanie wzrosło?

Edytowane przez ZlyWilk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to mulenie, to typowo mulenie - coś tak jakby pedał od gazu był z gumy, że naciskasz a on się o wiele wolniej zbiera, czy może ów mulenie łączy się z odczuciem jakby delikatnie szarpał silnik?

I właśnie, tak jak ZłyWilk pytał, w jakim zakresie obrotów?

 

Pozdrawiam

p.s.

Zdrowych i Wesołych - niech Sintry same się Nam naprawiają :aniolek2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek2804

witam nie jest to typowe mulenie czyli jak wcisne gaz do konca przez chwile nie wchodzi na obroty a pozniej jak już złapie to idzie normalnie

dzisjaj zmieniałem dwa wtryskiwacze od gazu i być moze któryś zle siedzi w listwie i stąd te objawy moze lapac lewe powietrze

Edytowane przez grzesiek2804

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto zrobić adaptację przepustnicy...?

Błędów nie wywala, ale podepnij pod kompa jak masz kabel i sprawdź tak dla pewności.

Komp nie zawsze o wszystkim infirmuje.

 

I od jakich obrotów muli i kiedy przestaje?

 

Lewe powietrze objawiało by się falowaniem obrotów na biegu jałowym.

Któryś z czujników może daje o sobie znać.

 

Jak zmieniłeś dwa wtryski to śmigaj do gazownika niech Ci mapy ustawi.

A btw jakie te wtryskiwacze(firma)?

Edytowane przez ZlyWilk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek2804

witam zły wilku muli mi od odrotów od około 800 do 2500 pózniej wszystko jest ok instalację mam całą landi renzo a wtryski to czarne medy

objawy te zrobiły się właśnie po wymianie wtrysków i być moze zle osadziłem jeden wtrysk w listwie tej od grodzi bo jest bardzo kiepski dostęp

troszkę faluje na wolnych obrotach

Edytowane przez grzesiek2804

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak falują obroty to na pewno lewe powietrze.

Instalację widzę że masz też bardzo dobrą.

Spróbuj usunąć problem z lewym powietrzem, udaj się do gazownika na regulację.

 

A jak problem nie ustąpi to wywal katalizator i sprawdź - koszt jest niski - do tego starego kata zawsze możesz sprzedać na skup złomu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek2804

Witam jutro powalczę z tym lewym powietrzem mam nadzieje ze to tylko to pomału dochodzę do ładu z Sintrą mam nadzieję ze jeszcze troszkę posłuży

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość grzesiek2804

witam po długiej walce z podłączeniem innego programu na komputerze pokazał się błąd p0130 czyli sonda

A tak poza tematem czym się łączycie ze swojmi sintrami ja próbowałem na elm327 z pcmscan/ opeltech2 i nie mogłem się połączyc z sintrą

W koncu po dłuższych poszukiwaniach znalazłem program maxitest i bez problemu się połączył tylko ze mam wersie testowa i nie wszystko obsługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności