Skocz do zawartości

Jakie świece?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Jakie świece żarowe polecilibyście mi do astry 1.4 8-zaworowej?

Świece żarowe? Takowe służą do wstępnego podgrzania silnika wysokoprężnego przed uruchomieniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, świece NGK są bardzo dobre. Ostatnio trochę zawiodłem sie na Boschach, nie wiadomo gdzie były produkowane, a Boscha podobno juz nawet w chinach robią..... Made in China - Made in Tragedia :wesoly::wink:http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/twisted.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś ponad 10 lat wstecz kupiłem i wkręciłem jakieś dwie świece Bosch do malucha. Jak to w maluchu różne historie się dzieją i pewnego razu jakoś zaczął przerywać ,a może nawet już zgasł nie pamiętam dokładnie ,wiem że był już dobrze rozgrzany. Jakoś pierwsze co chciałem sprawdzić to świece ,łapę za kapturek a tu odeszła mi cała górna część świecy tzn została w kapturku z tego co pamiętam to wyglądało jakby się roztopił jakiś klej czy plastik ,nie wiem czym to było połączone z metalową częścią ale świeca "zrobiła się " dwu częściowa :wesoly: od tamtej pory jakoś nie przepadam za tą marką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się herson - pomyliłem pojęcia.Mam nadzieje ze jednak ci którzy próbowali doradzic wiedzieli o co chodzi.Dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności