Skocz do zawartości

nie chce odpalic


Gość chopczyk

Rekomendowane odpowiedzi

witam w niedziele wróciłem postawiłem sintrę a dwa dni póżniej przychodzę a ona tylko kręci i nie chce odpalić co to może być pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne podstawowe rzeczy powinieneś sprawdzić, choćby czy masz paliwo w zbiorniku. :wink:

 

Na początek sprawdź czy masz iskrę i czy masz ciśnienie na listwie paliwowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dobry wieczór, witam.

Jestem tu nowy, więc nie chcę się wymądrzać ale...

Kiedyś wracając z pracy, Sindy dziwnie mi szarpnęła i w zasadzie zapomniałem o zdarzeniu. Nazajutrz mieli, mieli i mieli. Oczywiście nie odpaliła. Po wyrzuceniu z siebie wszystkich znanych mi przekleństw plus paru na potrzebę chwili wymyślonych nowych zadzwoniłem po kolegę by zabrał mnie ze sobą w drogę do pracy. Żaląc się w pracy na niesprawiedliwość losu, ktoś zadał mi pytanie, czy mam benzynę? Oczywiście potwierdziłem... i wracając do domu zakupiłem 5l benzyny. Ze wstydu oczywiście nie przyznałem się w pracy następnego dnia, co było przyczyną nieodpalenia :zawstydzony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Witaj w Klubie! :drunk: Z daleka? Kiedyś wyjeździłem benzynkę do dna (dalej jechałem na gazie) i później był problem z odpaleniem... Okazało się ,że pompka paliwa stopiła się (dosłownie i to w baku z oparami i resztkami paliwa :shock:/> )w jedną bryłę -brak chłodzenia (czynnikiem jest przepływające paliwo)... Później założyłem wyłącznik pompy. To tak gwoli przestrogi dla posiadaczy LPG...

Edytowane przez STRUS_TM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast kleiem obudowe kluczyka bo mi sie rozlecial i wlozylem immobilaizer tako malo kosc pamieci nie w te miejsce gdzie byla i krecilem, krecilem az rozladowalem akumulator. ta krzywa kostka musi byc blisko grotu kluczyka inaczej nie zapali!!!!

Migala kontrolka pompy check.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość STRUS_TM

Cześć! No i mnie też dopadło... Kilka dni temu pojawił się niepokojący objaw-Sintra zapaliła dopiero po kilkukrotnym kręceniu. Po zapaleniu już wszystko było ok. Po którymś tam z kolei razie-sytuacja sie powtórzyła-nie chciała zapalić i migał "Check". Podejrzewałem immo, ale jeszcze spróbowałem po "swojemu"... Okazało się,że po wyłączeniu wszystkich odbiorników ( radio,dmuchawa,itp) zapalał normalnie. Winny był przewód masowy na prawym nadkolu-(ten w pobliżu skrzynki elektrycznej), po jego oczyszczeniu wszystko wróciło do normy. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności