Skocz do zawartości

Nasadka do śrub zabezpieczających mi zginęła


Gość lenasan

Rekomendowane odpowiedzi

Straszna rzecz się stała. Zginął kluczyk do kół!

Co sezon zmieniamy opony, tak? Całą wiosnę i lato mój opel przesiedział w warsztacie na zimówkach. We wrześniu z zadowoleniem stwierdziłam, że nie muszę skutkiem długotrwałej naprawy zmieniać opon. Ale zrobiłam inwentaryzację i nie znalazłam takiego specjalnego kluczyka, jedynego w swoim rodzaju do odkręcania kół.

Jakimi parametrami mam się kierować, żeby nabyć taki kluczyk?

 

... bo niedługo wiosna... ech

Edytowane przez lenasan
poprawiłem temat - reg. 4.3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przykręcenie każdego z kół masz zastosowaną w komplecie szpilek po jednej nietypowej do której musisz zastosować tę zaginioną nasadkę ma klucz? O taką sytuację chodzi?

Taki klucz jest ciężko dopasować - tak ma być jeśli ma to chronić przed kradzieżą kół.

Skontaktuj się z poprzednim właścicielem albo z salonem jeśli to oni zakładali zabezpiecznie przed kradzieżą (jak widać bardzo skuteczne).

Jak Ci się nie uda to jeszcze nie tragedia. Pojedź do jakiegoś warsztatu tam powinni odkręcić jakimś kluczem zasiskowym albo użyją spawarki.

Zaopatrz się w takim przypadku w typowe śruby (nakrętki) i wymień je.

Jeśli masz felgi aluminiowe z wpuszczonymi głębiej śrubami może być ciężko ale sprytny mechanik coś wymyśli.

 

Powodzenia.

Edytowane przez marianm68

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałaś idealny dział na pytanie

STRONA GŁÓWNA > Opel24.com - Forum > Na każdy temat > Pomóż innym

 

przenoszę

i popraw tytuł bo nie wiadomo o co chodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nowa jestem, dzięki :D

 

Do przykręcenie każdego z kół masz zastosowaną w komplecie szpilek ...

 

Dzięki Marianie, będę donosić o postępach :D

Edytowane przez lenasan
Usunąłem zbędny cytat i połączyłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi parametrami mam się kierować

 

Jeśli masz opakowanie po tych srubach to w/g kodu tej nasadki producent zrobi nową - inaczej rady Mariana są bezcenne.. Trza go słuchać i tyle - to mówię ja !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o dotarciu do producenta myślałem pisząc o kontakcie z tym kto zakładał to zabezpieczenie.

silvo44 bardzo celna uwaga zwłaszcza jej druga część (aż muszę zacytować): "rady Mariana są bezcenne.. Trza go słuchać i tyle - to mówię ja !!!" :ok:/>

Edytowane przez majq1
Usunąłem zbędny cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nowa jestem

To jak mogę to podpowiem kilka zasad:

1. Jak się odpisuje na post wyżej to nie musisz cytować. Na samym dole strony jest pole i możesz odpowiadać

2. Jak coś dopisujemy a nasz post jest ostatni to kliknij edytuj i dopisz tam

To takie 2 szybkie rady :)

 

Piszę publicznie żeby było dla innych :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności