Skocz do zawartości

problem ze światłami


Gość insanitarium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafalo517

weeeź tak profilaktycznie papierem ściernym przeleć żarówki w miejscu w których się stykają one z blaszką. Bo kwestia jest taka że czasami poprzez nie wiem wypalanie czy coś nie stykają się one dobrze i dlatego świci się błąd a żarówka nie jest przepalona tylko niestyka się. Ja miałem tak z światłami cofanie żarówki dobre ale wieczny błąd że przepalone wrzucałem wsteczny i błąd mijał, przeleciałem papierem je i działają jak nowe. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kwachulca

ok jutro coś pokombinuje bo jest to denerwujące , ale czy powinno być tak , że z lewej strony przy STOP świecą mocno dwie żarówki ? bo z tego co dzisiaj patrzyłem to wygląda tak jakby z prawej strony po prostu nie szła większa moc bo zmieniałem układ żarówek i te które po lewej stronie świeciły mocno po prawej w tym miejscu już tak nie świeciły . . .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalo517

hmm nie mam pojęcia wiem tylko tyle że jak mi się przepaliła żarówka od stop to jak wciskałem stop to intensywniej świciła żarówka od pozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

rozbierz lampę bo prawdopodobnie zwarły się ścieżki i stop masz na dwóch a tak jest źle. Powinna się świecić mocniej na stopie tylko jedna-górna! Coś jest z tymi lampami z tyłu nie łączą. Powód? Kiepskiej jakości styki w lampie + kiepskiej jakości główki od żarówek:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kwachulca

Byłem u elektrykai musze powiedzieć , że głupota ludzka nie zna granic , ktoś kto wcześniej jeździł autem przylutował na stałe mase a do modułu w miejsce stopu wsadził dwa kabelki od STOP i od świateł postojowych dlatego w momencie naciśnięcia na hamulec zapalały się dwie żarówki mocniej ( pogratulować pomysłowości ) . Teraz już nic nie da się z tym zrobić jedyne co zostało to zakup nowego modułu i jazda do zawodowca , który wprogramuje go na tyle dobrze , żeby komputer nie wykazywał błędów. :)

Edytowane przez kwachulca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kwachulca

MODUŁ CIM

 

ja miałem na komputerze info - Nieprawidłowe dane z REC (Tylny zespół
elektroniczny) dodatkowo z informacją o światłach z lewej strony :) , elektryk wytłumaczył mi , że było jakieś spięcie i prąd nie dochodził bezpośrednio do żarówki więc wracał do modułu uszkadzając go .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

CIM a REC to dwa różne - równorzędne moduły. Coś tu nie pasuje. Cim masz przy kierownicy. REC masz w bagażniku. Mam nadzieję że nie masz zamiaru upośledzić CIM by nie pokazywał błędu tylko naprawisz/wymienisz uszkodzony REC.

Edytowane przez popencjusz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności