Skocz do zawartości

Woda w VINie ?!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

mozna powiedziec ze prawie naprawilem http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

po 1 nie mialem czujnika cisnienia klimatyzacji co powodowalo ze caly czas chodzil mi cooler na chlodnicy i nawiew nie mial szans zlapac odpowiedniej temperatury dlatego tez nie lecialo z nawiewow gorace powietrze a tylko cieple.

czujnik jest :P leci gorace powietrze :D i cooler przestal caly czas pracowac :roll:

nastepnie znajomy mechanik dolal mi uszczelniacz do ukladow chlodniczych co z tego bedzie sie okaze.

teraz zostalo mi tylko skonczyc skrecac klimatyzacje i wysuszyc gabke od wykladziny

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

miałem ten sam problem ubywało płynu ale po dłuższej penetracji wyszło że cieknie chłodnica ale woda dalej się pojawiała pod gąbką samochód miał dzwona i na zgrzewie puszczało zalepiłem i jest dobrze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm tak na oko patrzac to nie bardzo mi ubylo cieczy w wyrownawczym :-) z nawiewow grzeje dobrze ... zeby dobrac sie do nagrzewnicy trzeba odkrecic taka oslone ... rozumiem ze jesli jest uszkodzona to w tej oslonie bedzie plyn z chlodnicy??? Czyli jak uda mi sie jakos cos tam wlozyc moze (nie wiem czy sie da) jakis kawalek papieru lub cos i bedzie mokry to rozkrecac trzeba ...... bo mam 2ga opcje skad mialem wode tylko ze to tyczylo by sie po stronie kierowcy niemiec instalowal kabel do wzmacniacza i dziure wywiercil i nie zabezpieczyl i po tym mogla ciec woda podczas deszczu. Ale zastanawia mnie skad po stronie pasazera ... jak bym zerknal na kanale to gdzie dokladnie jest ten wezyk od skraplacza co by sprawdzic czy on sie nei zapchal ?? gdzies bedzie pod schowkiem ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Też miałem wodę po stronie pasażera. Myślałem, że to zapchana rurka, ale okazało się, że miałem pękniętą osłonę filtra (jest jedna osłona na filtr i skraplacz) i tamtędy mi kapało. Trochę silikonu załatwiło sprawę. A rurka - jak otworzysz maskę, to mniej więcej na środku, na wysokości nagrzewnicy wystaje około 5 cm. Jak odkręcisz osłonę nagrzewnicy, to tam jest woda, skroplona, z powietrza.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności