Skocz do zawartości

Parowanie,nie właczanie się konsoli z ogrzewanie i obiegiem


Gość Pietrus15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pietrus15

Witam:)

Jestem nowym uzytkownikiem tego forum:)

Nie dawno kupilem juz druga w zyciu astre,tym razem astre G, oczywiscie jak to bywa na poczatku ,wyskoczyl problem...

Otóż wewnatrz ,bardzo paruja szyby,czytajac forum ..musze zaczac od filtra i tym czy nie zawiesza sie puszczanie wewnetrznego i zewnetrznego obiegu... Glowne pytanie mam odnosnie przyciskow na konsoli : czy wlacznik ogrzewania szyby tylnej i lusterek powienien wlaczac sie w kazdej chwili nie zaleznie od temperatury(oczywiscie przy zapalonym silniku) i czy przycisk do obiegu wewnetrznego tez mozna wlaczyc w kazdej chwili ,rowniez bez uwarunkowania od tempetatury? obie te funkcje nie wlaczaja sie odrazu po nacisnieciu ...

Pytanie kolejne,czy jesli nie ma znaczenia to od temperatuy czy czegokolwiek, gdzie mozze tkwic problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy wlacznik ogrzewania szyby tylnej i lusterek powienien wlaczac sie w kazdej chwili nie zaleznie od temperatury

Nie ma znaczenia czy lato czy zima.

 

czy przycisk do obiegu wewnetrznego tez mozna wlaczyc w kazdej chwili

Nie wiem jak w Astrze ale u mnie obiegu wewnętrznego nie włączę gdy nawiew jest na przednią szybę.

 

Zacznij od sprawdzenia tak jak wyczytałeś w innych tematach - filtr kabinowy i klapki sterujące nawiewem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirecki1

Potwierdzam co napisał Kacper - w astrze 2, gdy jest ustawiony nawiew na przednią szybę, przycisk sterowania obiegiem zew/wew jest nieaktywny. W innym ustawieniu powinien działać od razu, co słychać (delikatny odgłos zamykania/otwierania przesłony wentylatora spod schowka pasażera)

Przycisk ogrzewania tylnej szyby też powinien działać od razu, bez względu na temperaturę (podkreślam przycisk, a nie ogrzewanie - elementy grzewcze potrzebują czasu na rozgrzanie)

 

obie te funkcje nie wlaczaja sie odrazu po nacisnieciu ...

Czy to znaczy że po jakimś czasie działają ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności