Skocz do zawartości

Centralny zamek się zatrzasnął


Rekomendowane odpowiedzi

Gość boniek1993

Panowie potrzebuje pomocy-zatrzasnął mi się zamek, wszystkie drzwi zamknięte. Na szczęście miałem uchylone szyby i otwartą maskę bo ładowałem akumulator. Chcę dodać że to nie przez wsadzenie akumulatora, ponieważ ładowałem nie wyjmując go. Nie można wyciągnąć tego cycka do zamykania, z resztą żadnego. Nie da rady otworzyć od zewnątrz za te uchwyty ani od wewnątrz. Co robić?wszystko działa, można odpalić nawet auto. Próbowałem odczepić aku i podłączyć jeszcze raz ale to nic nie daje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamka na klucz nie masz ??

bo wyglada na to ze zalaczyl sie deadlock czyli blokada podwojne ryglowanie

od srodka nie otworzysz w takim momencie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boniek1993

Kluczykiem też nie da rady, przecież jak gdzieś pojadę to nie będę przez okno wyskakiwał przy ludziach. Zamknięty jest także bagażnik i wlew. Tylne prawe drzwi są otwarte zauważyłem. Miałem już kiedyś tak jak mi akumulator padł-samochód się sam zamknął, ale jakoś udało mi się otworzyć. Kiedyś mi padł bezpiecznik od zamka, wymieniłem i wszystko działało, ale teraz widzę że bezpiecznik jest dobry

Edytowane przez boniek1993

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boniek1993

Panowie potrzebuje pomocy-zatrzasnął mi się zamek, wszystkie drzwi zamknięte. Na szczęście miałem uchylone szyby i otwartą maskę bo ładowałem akumulator. Chcę dodać że to nie przez wsadzenie akumulatora, ponieważ ładowałem nie wyjmując go. Nie można wyciągnąć tego cycka do zamykania, z resztą żadnego. Nie da rady otworzyć od wewnątrz za te uchwyty ani od zewnątrz. Co robić?wszystko działa, można odpalić nawet auto. Próbowałem odczepić aku i podłączyć jeszcze raz ale to nic nie daje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sam siebie cytujesz ??

jak kluczem nie da rady

zamek wogole nie chodzi czy jak ??

jak nie to psiknij czegos w zamek (tylko nie wd40)

najlepiej smar do zamkow i poruszaj kluczem

jak nie da rady to czeka Cie demontaz tapicerki na zamknietcyh drzwiach

i kombinowanie z zamkiem i ciegnami

mzoe odskoczy

 

alarm masz dokladany ??

bo nie powinno sie samo zamknac jak aku padnie

mzoe masz jakis dziwny alarm ktory blokuje zamki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boniek1993

Alarm wywaliłem już ze 2 lata temu, bo i tak nie działał( wyjkę spod maski, wszystko bez niej działało). Kluczyk normalnie się obraca w zamku tak jak wcześniej tyle że nie ma żadnej reakcji. Ten cycek

wyciąga się jak użyje się siły i sam się chowa, dosłownie wstrzeliwuje w drzwi z powrotem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boniek1993

Dobra już sobie poradziłem, wsadziłem kluczyk i z całej siły przekręciłem i otworzył się jakoś. Widocznie się coś zablokowało. Do zamknięcia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rozbieraj zamek przeczysc nasmaruj i poskladaj

a jak nie o wymien wkladke bo pewnie ma dosc

 

btw wkladke mozna przerobic do starego klucza ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności