Skocz do zawartości
kasper

Gdzie dobrze i tanio wymienią rozrząd?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę w swojej corsie c 1.2 16 V 80KM 98tyś przebiegu benzyna (bez gazu) zmienić rozrząd, bo już "klekocze". Nie jestem jednak z Wrocławia i nie znam mechaników. Gdzie najlepiej zrobią mi tą wymianą nie zdzierając ze mnie jak w ASO (2200pln) lub na Przemkowskiej (1200pln)

Znalazłem taki warsztat, ale nie znam opinii o nim:
>Artur Szczerbiński, Elektromechanika Spec. OPEL, Wrocław, Nasienna 51, Maślice<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj na obrzeżach wrocławia popytać, miasto ma to do siebie że lubi cenami zawyżyć. Zadzwoń do Owczarka w Obornikach Śląskich- duzy serwis, robie u nich zawsze geometrie bo naprawy robie sam;). W razie czego zawsze można tam dojechać pociągiem jak oddasz auto. Nie polecam żadnego magika z okolic Wołowa i Brzegu Dolnego- same partacze.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, rozrząd wymieniłem tanio na strzegomskiej 180 w zakładzie auto box. Auto chodzi równo i cicho. Wszystko okej.

Części 400 pln / allegro (łańcuch, uszczelki pod pokrywę zaworów i rozrządu, uszczelniacz wału, napinacz i ślizgi) - firmy Febi

Robota 350 pln

Dobrze robią też na Przemkowskiej, ale maja kolejki i ceny dość wysokie (1200 pln robota i części)

Autoryzowany serwis - 2500 pln

Corsa znów śmiga.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam pana Artura z Maslic. Bylem u niego robic czujnik kata skretu kierownicy, do dzisiaj kreci sie lepiej. Specjalizuja sie w Oplach, warto zajrzec. Namiary dostalem od chlopakow z Przedmiejskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam Pana Rafała Chorzępę z Pasikurowic. Wylot w stronę warszawki - blisko z obwodnicy autostradowej.

Ceny ok., warsztat dobrze wyposażony, terminowo.

Ja robiłem rozrząd w CORSA 1.7 C tdi 100 KM ISUZU. Nie mam zastrzeżeń.

605-540-063

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony polecam warsztat w Świdnicy nie daleko Mc donalda. Robią naprawdę rzetelnie i szybko.Ale z profesjonalizm się niestety płaci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi