Skocz do zawartości

Silnik gaśnie przy zakręconym baku


Gość skrotla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kristoff

Witam.

W związku z tym, iż mój post wylądował w koszu i zostałem tutaj skierowany mam do kolegi pytanie. Jaki jest powód tak wielkiej euforii u kolegi? Czy stwierdzenie, że "mechanik powiedział ze zapchane odpowietrzenie :-)i niestety bak wciągnęło?...” powodowało zanik tej usterki w kolegi samochodzie??? A może kolega ma naprawione autko przez mechanika? Jeśli tak to proszę o podzielenie się informacjami, co zawiodło? Co wymieniono? Przecież od tego jest, forum tak mi się wydaje. Czytam całość i poza licytacja, kto pierwszy to stwierdził nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi, co jest przyczyną, albo jak ją usunąć, żadnego schematu, opisu instalacji paliwowej? Tylko proszę mędrców z forum, aby nie odsyłali mnie na stronę Corsy bo można by odesłać mnie na stronę BMW lub Audi z podobnymi problemami. A forum Audi i Opla to dzień i noc na niekorzyść Opla. Wiem, bo mam jeszcze A4 i tam jest dużo więcej postów i życzliwych ludzi.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristoff wszedzie sa tacy sami ludzie czy to forum audi czy opel.Raczej nie widze tu licytacji a radosc z trafionej diagnozy.

Zerknij w linka moze cos pomoze

http://www.astra-g.pl/viewtopic.php?f=106&t=13235

Pozdrawiam i mam nadzieje ze poprawie wizerunek forum opla....

...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romantyr
A forum Audi i Opla to dzień i noc na niekorzyść Opla.

Jaka marka-takie forum :rotfl: Ale bez przesady kolego ''kristoff''to ''tylko jest forum''.Pozdrawiam.

Edytowane przez romantyr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kristoff

mk5 kolego a co to za trafienie. Użytkownik forum pisze że syczy mu powietrze po odkręceniu korka to przecież każdy wie że jest to skutek zapowietrzenia. Ważne jest co jest przyczyną i jak je usunąć, jaki jest schemat instalacji paliwowej co gdzie się znajduje. Forum jest po to aby omijać warsztaty Czytam wiele postów z rożnymi przypadkami ale nie piszę jeśli nie wiem co i jak ugryźć. A niektórzy piszą aby pisać chodzi im tylko o licznik o to aby przybywało cyferek . Cieszyłoby mnie jakby odezwał się za dwa dni może tydzień ktoś konkretny kto ma Zafirę i to przerobił na własnej skórze a co mnie obchodzi właściciel Tigry czy Corsy.

Pozdrawiam kolegę romantyr i z trafnym spostrzeżeniem i udanego weekendu kolego. Kolegę mk5 również pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skrotla

Chodziło dokladnie o to że gdy robiło sie podciśnienie w baku pompa paliwa zaczeła głośniej pracować. Napisałem ten post ponieważ myślalem że ktos spotkał sie z podobnym problem i chciałem wiedzieć czy musze wymienić pompe paliwa czy to jest co innego :) . Usunięcie usterki poległo na zrobienu nowego odpowietrzenia baku :) Aby wyczyścić stare niestety by było trzeba wyjąć bak i rozkrecić pól samochodu :) a jeżeli chodzi o zafire miałem w mojej rodzinie ten samochód wiec może jakos pomoge ?? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romantyr

 

 

Chodziło dokladnie o to że gdy robiło sie podciśnienie w baku pompa paliwa zaczeła głośniej pracować. Napisałem ten post ponieważ myślalem że ktos spotkał sie z podobnym problem i chciałem wiedzieć czy musze wymienić pompe paliwa czy to jest co innego . Usunięcie usterki poległo na zrobienu nowego odpowietrzenia baku Aby wyczyścić stare niestety by było trzeba wyjąć bak i rozkrecić pól samochodu a jeżeli chodzi o zafire miałem w mojej rodzinie ten samochód wiec może jakos pomoge ??

Dzięki,za posta.Może wreszcie nasz kolega''kristoff''będzie w pełni usatysfakcjonowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności