Skocz do zawartości

Zderzak i nadkole zniszczone na parkingu


Gość Najtel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio po powrocie do samochodu pozostawionego na parkingu zobaczyłem, że zderzak jest porysowany oraz nadkole jest pogięte i porysowane, wygląda to tak:

http://imageshack.us/f/546/20130523222142.jpg/

http://imageshack.us/f/46/20130523194214.jpg/

(Przepraszam, że daje w zwykłych linkach, ale nie wiem jak poprawie dodać zdjęcia zeby się wyświetliły) - poprawiłem - silvo44

Teraz pytanie, jako że to jest mój pierwszy samochód, jestem zielony w sprawach napraw karoserii, chciałbym cię dowiedzieć ile może kosztować przywrócenie tego do wyglądu sprzed zdarzenia ?

Pozdrawiam serdecznie

 

20130523222142.jpg
Uploaded with ImageShack.us
20130523194214.jpg
Uploaded with ImageShack.us

 

 

Edytowane przez silvo44

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zderzak to 2-3 stówki. Zobacz może znajdziesz ten sam kolor i w dobrej kondycji w Twojej okolicy http://allegro.pl/listing/listing.php?string=zderzak+przedni+opel+sintra&search_scope=category-4102

Chyba ze lakiernik zrobi w podobnej cenie to nie warto sobie głowy zawracać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić z tym nadkolem ? Lakierować ? Ubytki da się jakoś zamaskować ? Jaki może być koszt ?

Moge zrobić dokładniejsze zdjęcia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odwiedź 2-3 warsztaty lakiernicze aby poznać ich ceny. Mogą znacznie różnić się od siebie.

O lakiernika na forum raczej trudno aby to wycenił i określił co i jak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romantyr

Witam z foto nie wydaje mi się żeby trzeba było zmieniać cały zderzak-wystarczy wyprawka na tych elementach.Koszt to od 150 do 250 zł za element w zależności jaki masz lakier na aucie i od regionu w jakim mieszkasz.

Tak jak pisze Kacper popytaj trochę.Myślę,że jeśli mocowania zderzaka i nadkola są całe i nie naruszone to nie warto wymieniać całości.Wystarczy trochę szpachli,i po lakierownie.Kupno zderzaka w tym samym kolorze jest mało prawdopodobne(zawsze będzie inny odcień)a dobry lakiernik znacznie lepiej dopasuje odcień lakieru.Pozdrawiam.

P.S.

Zajmuję się lakiernictwem zawodowo :tak::-D

Edytowane przez romantyr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt malowania chyba będzie spory, kolor jest taki jak u mnie.

Problem jest w tym że jest lakier perłowy czy jakoś tak (nie znam się) a to pewnie wyższy koszt.

 

Ale pytać, sam wiem że jeden zawoła dla przykładu 300 a inny 100 za to samo.

 

Dobrze że mieszkam w kraju gdzie na takie otarcia nikt specjalnie nie zwraca uwagi :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności