Skocz do zawartości

sprzegło


Gość CzarnyMnich

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzarnyMnich

Witam serdecznie mam pewien problem ze sprzegłem, zaparkowałem moją Corse wieczorem do garazu, nastepnego dnia gdy chce wyjechac sprzegło chodzi bardzo luzno tak jak by go nie bylo po przejechaniu paru metrów padło calkowicie, patrze do zbiorniczka płyn jest :-) nie ma zadnych wycieków odpowietrzyłem układ "wow" sprzegło zadziałało, ale niestety tylko na godzine, wkurzony dojechalem do garazu (140 tys przejechane) zaczynam naciskac pedał sprzegła na wyłaczonym silniku i jak makiem zasiał sprzegło znowu dziala -_- niestety tylko na chwile, po wypiciu zimnej piany znowu wziolem sie za odpowietrzenie układu i pomogło to na pół dnia! :-( Zdenerwowany i po wypiciu kolejnej zimnej piany zaczeło mi switac, ze moze byc to wysprzegik ktory gdzies lapie lewe powietrze. Nastepnego dnia pojechalem do warsztatu oddalem im auto, po 2 tygodniach od oddania mowia ze auta nie naprawia poniewaz oni nie wiedz co to moze byc, sprzwdzali sprzeglo i jest oki i niewiedza czemu ono pada po odpowietrzeniu, jak im powiedzialem ze to wysprzeglik moze byc to oni pracy sie nie podejmą zebym znalazł sobie specjaisty od Opli -_- Teraz pytanie do was czy jest to napewno wysprzeglik bo nigdzie indziej nie moze brac az tyle lewego powietrza. POMOCY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ??

miedzy pedalem a sprzeglem

wyglada tak

https://www.google.pl/search?q=pompa+sprzegla+corsa+C&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=Cn_tUZfNKMGdtAbXkoGYCw&biw=1024&bih=507&sei=Un_tUYfHEsrVtQb894DADA

 

naprawde nie jest ciezko wpisac w google i popatrzec jak co wyglada

masz zdjecia i pompy i wysprzeglika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fora sa pomocne w ciezkich sprawach

a czesto mozna samemu poszukac odpowiedzi

na ''glupie pytania''

a nie czekac na zbawienie

wystarczy ruszyc glowa kolego

czyli pomyslec

to nie boli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StrawberryJam
CzarnyMnich

Pokrzywdzony chłopiec, biedactwo.

 

Jakby każdy miał pytać o każdą pierdołę, w ogóle nie byłoby zapisanych wątków na forum, tylko kasowało by się je.

 

Więc jak masz głowę to jej używaj, a nie zachowujesz się jak bachor z pretensjami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności