Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Subwoofer'a ''Blow adrenaline''


Gość SKAT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż posiadam Subwoofer ''Blow adrenaline'' 400W (dokładnej mocy nie podam, bo nie pamiętam) jest on zamontowany w ciężarówce, grać gra ale to nie jest to co powinno być (nie mają być prowadzone w kabinie imprezy icon_biggrin.gif), zatem mam pytanie do Was forumowicze czy lepiej kupić wzmacniacz Bassowy o ile w ogóle taki istnieje czy kupić taki normalny? nie mam zamiaru w przyszłości poszerzać sprzętu.

Co powiecie o tym:

WZMACNIACZ DO TUBY LUB SKUTERA 400W + KABLE JAKOSC:

http://allegro.pl/wzmacniacz-do-tuby-lu ... 67181.html

WZMACNIACZ DO MONTAZU W TUBE VOICE KRAFT VK810:

http://allegro.pl/wzmacniacz-do-montazu ... 72325.html


Poradźcie mi jakiej mocy ma to być wzmacniacz bo ja się kompletnie na tym nie znam, oczekuję aby to grało, i aby było przyjemne w odsłuchu, chcę podkreślić esencję bassu icon_smile.gif.

 

A może by nabyć oryginalny wzmacniacz który montuje się w tubie ?


Pozdrawiam cieplutko.

Edytowane przez SKAT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mietekforce

Subwofer z wzmaczniaczem wbudowany czy osobnym? Sory ale takiego badziestwa bym nie kupił jak pokazałeś. Najlepsze rozwiązanie to dobre radio z wyjsciem na suba + wzmacniacz+ tuba pasywna. To co teraz masz nie gra dobrze bo za dobrze to nie wygląda jakiś chyba szajs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwofer z wzmaczniaczem wbudowany czy osobnym? Sory ale takiego badziestwa bym nie kupił jak pokazałeś. Najlepsze rozwiązanie to dobre radio z wyjsciem na suba + wzmacniacz+ tuba pasywna. To co teraz masz nie gra dobrze bo za dobrze to nie wygląda jakiś chyba szajs.

 

Nie gra bo nie ma wzmacniacza... Radio dobre mam z wyjściem na suba, tube pasywną też mam, brakuje tylko wzmacniacza i stąd właśnie do was pytanie co polecacie ? nie drogie ale dobre. PODKREŚLENIE BASSU na tym mi zależy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mietekforce

Niema bata, żeby dobrze grało musi trochę kosztować. Pod suba osobiście polecił bym:

http://allegro.pl/hifonics-crunch-gti-2100-1x240w-rms-ultramocnywzm-i3409538075.html

To polecę albo coś innego z tej firmy, nie jest to marketingowy sony czy JBL, ale naprawde dobry sprzęt za tą kasę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee trochę duży koszt, nie chcę wydawać tyle pieniędzy na coś czego i tak nie wykorzystam bo nie będę słuchał muzyki na głośności 80% tylko maksymalnie 20/22. Wolałbym coś o wiele tańszego do 100zł max ale żeby to mało wiele grało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności