Skocz do zawartości

Dodatkowe światła przeciwmgielne


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamontowałem światła przeciwmgielne przednie.Instalacja doprowadzona jest orginalnie lecz jest brak przełącznika i nie wiem gdzie ich szukać.Miejsce na wyłącznik jest zaślepione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wyjmujesz zaślepkę obok przełącznika świateł przeciwmgłowych tylnych(podważ od dołu delikatnie i wyskoczy) w to miejsce wkładasz przełącznik świateł przednich. Nie zapomnij o przekaźniku i bezpieczniku.

 

Ja zakładałem w ubiegłym tygodniu działają bez zarzutu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjęciu zaślepki nie ma styków do podłączenia wyłącznika :( jest puste miejsce.Problem jest taki że nie moge znaleść kabli które wchodzą do środka.Wmiejscu gdzie powinno sie zamontować przekażnik są puste miejsca brak złączek. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjęciu zaślepki nie ma styków do podłączenia wyłącznika :( jest puste miejsce.Problem jest taki że nie moge znaleść kabli które wchodzą do środka.Wmiejscu gdzie powinno sie zamontować przekażnik są puste miejsca brak złączek. :)

Kostka do włacznika jest już we wiązce. Musisz wyjąć licznik i zobaczysz ją po lewej str. Kolor zielony, podpięta do wiązki szybkozłączką plastikową. Wciskasz ją od tyłu w wolne miejsce, z przodu wciskasz włącznik, wkładasz przekaźnik i śmiga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro śmigam do garażu.Mam nadzieję że znajdę tą kostkę.A gdzie podpiąć przekaźnik bo jak patrzyłem na tablicę z bezpiecznikami to miejsce jest tak jak opisuje schemat lecz bez spinek.

 

[ Dodano: Sro Lis 28, 2007 20:49 ]

Witam.

Zakończyłem montaż ,jednak u mnie było trochę inaczej.Instalacja do podłączenia halogenów zaczynała sie pod zderzakiem a skończyła sie pod wykończeniem lewego słupka przednich drzwi.Znajdują się tam złączki kabli wchodzących z komory silnika.Brak dalszej instalacji musiałem sam doprowadzić i podłączyć.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Gość jgrzegorz

Czy ciągną juz ktoś całą wiązkę elektryczną do przednich halogenów??? Kiedyś przyszło mi do głowy,ze przadni zderzak wygląda duzo lepiej z halogenami i je kupiłem i zamontowałem tylko dla wyglądu ale teraz po jakimś czasie doszedłem do wniosku,ze jak juz je tam mam,to ze było by dobrze,zeby były sprawne. I tutaj się zaczyna problem,dlatego ze nie mam pociągniętej wiązki. Wyłącznik juz tez wymieniłem za ten z przyciskiem do przednich halogenów. Poradzi nejaka dobra dusza,gdzie się da kupić ta wiązka i czy skomplikowane jest pociągnięcie??? :help:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jgrzegorz

Na Allegro nic niema. Gdyby przypadkiem ktoś wiedział o niej,dajcie znać.


Czy jest ktoś w stanie potwierdzić ze na zdjęciu jest wiązka do prednich świateł przeciwmgielnych??? I czy jest jakaś róznica między wiązką z Z14XEP a Z16XEP,oczawiście chodzi o wiązke halogenów???


Please,please :gwizd:

post-5032-0-15166500-1396937015_thumb.jpg

Edytowane przez jgrzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności