Skocz do zawartości

pedał hamulca zafira


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszce mam pytanie , czy wogóle istnieje płyta na polske do nawigacji NCDR 1100 .

czy pozostaje to tylko zabawką . Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Lis 26, 2007 19:56 ]

mam pytanie , czy wogóle istnieje mapa polski do nawigacji NCDR 1100

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywicie :mrgreen: jescze jeden jest niewymieniony o którym raczył nas poinformować kolega cbm80.U mnie też występuje wyświetlanie temperatury zewnetrznej (mam BID = Board Info Display Eigenständiges Display für CCRT Radios (Telefon) jak w linku o wyświetlaczach http://www.zafira-forum.de/showthread.php?t=7295 .Samoczynnie przełączy na wyświetlaczu od 3 stopni C tzn pokazuje wtedy aktualną temperaturę (Außentemp. 3°C) na zewnatrz -jak będzie -2 to pokaże -2 jak 3+3 to pokaże 3stC a jak 4 to już nie pokazuje :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywicie :mrgreen: jescze jeden jest niewymieniony o którym raczył nas poinformować kolega cbm80.U mnie też występuje wyświetlanie temperatury zewnetrznej (mam BID = Board Info Display Eigenständiges Display für CCRT Radios (Telefon) jak w linku o wyświetlaczach http://www.zafira-forum.de/showthread.php?t=7295 .Samoczynnie przełączy na wyświetlaczu od 3 stopni C tzn pokazuje wtedy aktualną temperaturę (Außentemp. 3°C) na zewnatrz -jak będzie -2 to pokaże -2 jak 3+3 to pokaże 3stC a jak 4 to już nie pokazuje :lol:

Też mam ten wyświetlacz bo mam CCRT 700 i zauwazyłem to samo - widać w róznych wyświetlaczach jest różnie ale chodzi o to samo, czyli zasygnalizowanie niskiej temperatury. U mojego starszego w corsie C jest zwykły wyświetlacz z godziną i temperaturą i tam poniżej 3 stopni zapala się gwiazdka w prawym górnym rogu no a wyżej ktoś wspomniał że na wyświetlaczu do NCDR 1100 pojawia się komunikat "Icy road".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ! Słyszałem, ze jeśli " check-elektryka" fiksuje, to trzeba na kilka godzin najlepiej przez noc odłączyć akumulator z obydwu klem i rano przejechać przynajmniej odcinek 3 km, po czym wyłączyc silnik na ok. 1 min. i dopiero potem autko może normalnie funkcjonować. Co Wy na to ? ( Czy to prawda?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do komunikatow. Na NCDR bardzo upierdliwy jest "Icy road" czy jakos tak.

Wg instrukcji pojawic sie on powinien jak temp. spadnie ponizej 3st. I tak jest tylko,

ze ten ekran pojawia sie wtedy co pare minut zaslaniajac ciagle ekran glowny

nawigacji. Czy u innych uzytkownikow NCDR/CID tez tak to wyglada?

A jak to jest w MIDach - tam chyba wyswietla sie tylko jakas gwiazdka przy

temperaturze?

U mnie na NCDR1100 pojawia sie tylko raz, w momencie włączenia zapłonu i potem już nie wyskakuje. Może pojawia cię się jak temperatura powietrza się zmienia w czasie jazdy z "poniżej 3 stopnie" do powyżej, a później znów spada? Tego nie zaobserwowałem. A ten komunikat, w różnej formie jest chyba zaimplementowany we wszystkich Opelkach, bo w Omedze też tak miałem, tyle że tam był bez takiej ładnej graficzki :mrgreen:

 

a jeszce mam pytanie , czy wogóle istnieje płyta na polske do nawigacji NCDR 1100 .

czy pozostaje to tylko zabawką . Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Lis 26, 2007 19:56 ]

mam pytanie , czy wogóle istnieje mapa polski do nawigacji NCDR 1100

 

Ten temat był już wszechstronnie "wałkowany". Cofnij się kilkadziesiąt postów do tyłu, albo wrzuć w wyszukiwarkę "NCDR1100". Krótko mówiąc - nie było, nie ma i raczej nie będzie.

 

Bunny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

u mnie tez sie pali Check Oil Leve mechanik powiedzial mi ze cos z elektronika jest nie tak i chcial pod kompa podlaczyc ale ja juz wczesniej bylem i nic nie wykazal i nie wiem co to jest pomocyy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności