Skocz do zawartości

LPG do opla corsy d A12XER


Gość wujekcorsa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wujekcorsa

Witam, zależy mi tylko na jakości, cena nie gra roli, jaką instalację polecacie do tego silniczka?

 

Wyczytałem że dobry byłby stag 300 premium, co o tym sądzicie?

Edytowane przez wujekcorsa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 300 to tylko sterownik

wg mnie sterownik stag lub tech

reduktor alaska

wtryskiwacze barracudy, acw01, a jak szastasz kasa załóż keihiny - najlepsze ratio cena jakość to barracudy które sam mam i są super

 

brakuje Ci jeszcze najważniejszego ogniwa gazownika... założysz u byle druciarza i tylko będziesz narzekał...

 

masz jeszcze jedną opcję załóż kompletną instalację LandiRenzo tylko nie padnij na zawał jak Ci z ceną montażu wyskoczą...

Edytowane przez ZlyWilk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

Corsa D, 1,2 nie jest przystosowana do LPG. Będą problemy :niie: Odradzam.

 

Poza tym, jeżeli cena nie gra roli, to gdzie tu oszczędność?? Ile będziesz jeździł rocznie, żeby Ci się kilka tysięcy wróciło, a co dopiero zaczęło zarabiać?? A do tego droższy serwis, przeglądy rejestracyjne, nieuniknione awarie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujekcorsa

Więc tak - założona już instalacja - Zenit Pro, Tomasetto i hana2000. Akurat u dobrego gazownika(opinie+rozmowa) no i narazie jestem zadowolony. Lepszą chciałem bo wyrabiam ponad 15 tys rocznie. Co do tego że corsy d nie są przystosowane: ponoć nie mają utwardzonych gniazd zaworowych ale powiem tak - czy przyczyna nie leży po stronie złego wystrojenia instalacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piszę z ciekawości bo nie rozumiem po co zakładać LPG do Corsy 1,2 ??? jak i tak nie zależy Ci na kasie.

Ja mam 3.0 i jeżdżę na pb98. Może nie zrobię 15tys rocznie ale żeby jechać musi coś spalić. A jeszcze tym bardziej nie rozumiem jak w ASO mówi, że silnik jest nieprzystosowany :)

Teraz abyś zapłacił to założą do każdego a później forum kwitnie od problemów.

Życzę Ci jak najmniej tematów w LPG :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

 

. A jeszcze tym bardziej nie rozumiem jak w ASO mówi, że silnik jest nieprzystosowany :-)

 

Teraz abyś zapłacił to założą do każdego a później forum kwitnie od problemów.

 

 

 

 

Czy możesz rozwinąć myśl? Jest cokolwiek niezrozumiała... :niie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujekcorsa

 

Piszę z ciekawości bo nie rozumiem po co zakładać LPG do Corsy 1,2 :?: jak i tak nie zależy Ci na kasie.

 

Ja mam 3.0 i jeżdżę na pb98. Może nie zrobię 15tys rocznie ale żeby jechać musi coś spalić. A jeszcze tym bardziej nie rozumiem jak w ASO mówi, że silnik jest nieprzystosowany :-)

 

Teraz abyś zapłacił to założą do każdego a później forum kwitnie od problemów.

 

Życzę Ci jak najmniej tematów w LPG :-)

 

hmm, powiem tak - autko ma 3 lata i jest z salonu dlatego nie oszczędzam na tej instalacji a dwa to nie płaciłem ze swojej kieszeni za instalacje ;) A co do problemów- myślę że to wyjdzie jak to będzie za kilkadziesiąt/kilkaset km... Oby było tak jak piszesz - jak najmniej problemów :spoko:

Edytowane przez wujekcorsa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tym bardziej nie rozumiem jak w ASO mówi, że silnik jest nieprzystosowany :-)

Nie rozumiem motywu autora wątku po co zakładać LPG do takiego małego silnika, pomijając już pojemność silnika jeszcze Ty (pracownik ASO) piszesz, że ten silnik jest nieprzystosowany do LPG to tym bardziej nie rozumiem celu takiej inwestycji.

 

Teraz abyś zapłacił to założą do każdego a później forum kwitnie od problemów.

To może inaczej. Druciarze zakładają LPG do każdego kto do nich pojedzie. A wystarczy zobaczyć działy LPG na naszym forum jakie są tego skutki.

 

Ale nie twierdzę, że akurat autorowi robił druciarz :-)

Edytowane przez majq1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

Aaa, dobra, teraz rozumiem, że masz podobne zdanie jak ja, bo jakoś w pierwszym momencie myślałem, że jest własnie odwrotnie :)

 

Autor postu chyba rozwiał nasze wątpliwości.

 

 

To może inaczej. Druciarze zakładają LPG do każdego kto do nich pojedzie. A wystarczy zobaczyć działy LPG na naszym forum jakie są tego skutki.

 

To możesz sobie wyobrazić, co my czasami oglądamy na serwisie.... :wow:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności