Skocz do zawartości

Motorola V3


Gość Adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłem ostatnio kabel do Motoroli V3 i problem polega na tym, że nie mam do niego oprogramowania... Kabel nazywa się GS-AC108 MOT C330. Szukałem oczywiście w google, ale wszystkie programy jakie ściągnąłem nie działały... Może któryś z Was ma takie oprogramowanie, albo zna stronę z której uda się na 100% ściągnąć? Pozdrawiam! :wink::wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Adamus, kabelek na usb jeśli tak to musisz pogrzebać w rejestrze systemowym o ile twój system to xp pro.NIe obiecuje ci ale jak znajdę to podeśle ci linka na gg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności