Skocz do zawartości

pokrywa cewki?


Gość Tomcik12

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was. z gory przepraszam jesli zly dzial czy cos.

 

mam problem. zniknela mi z samochodu pokrywa cewki (silnik 1,0) przy okazji wizyty u mechanika (panie, tego tu nie bylo!). no i potrzebuje to zakupic (bo chyba istotne jest by bylo i chronilo cewke?). no i niebardzo wiem jak mam sprecyzowac zapytanie na allegro czy tablicy by takowa czesc znalezc.. moze mi ktos podac fachowa nazwe tego elementu? albo taka, po ktorej ja znajde? a moze ktos z Was ma to na sprzedaz?

 

chyba, ze jest to nieistotne i moze auto jezdzic bez tego, chociaz wydaje mi sie ze bez celu tego tam nie dali..

 

pozdrawiam. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności