Skocz do zawartości

CD30 MP3


Gość bykmark

Rekomendowane odpowiedzi

to radio , przynajmniej u mnie to badziew, mp3 to czyta cudem,czesciej wogole

Co Ty opowiadasz?.Mam praktycznie takie samo radyjko i czyta wszystkie mp3.Gra bardzo dobrze.Są basy,soprany.Może dlatego,że mam 6 konkretnych głosników.Tak jak napisał przedmówca zmień program do nagrywania.A zamykasz sesje po zakończeniu wypalania?.Są odtwarzarki,które mają problemy z odtwarzaniem jak się sesji nie zamknie.Jest też zależność jeżeli chodzi o prędkość wypalania.Im szybciej wypalasz...tym "bardziej "płyciej".Niektóre starsze sprzęty sobie z tym nie radzą.Istnieje zasada-im wolniej wypalasz tym lepiej.

Edytowane przez Natan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak jak mowisz, zmienilem program i pierwsza nagrana plyta zostala odczytana. zobaczymy kolejne , a co do glosnikow to mam bardzo kiepskie , teraz pytanie jak je wymienie na lepsze np pioneera to efekt bedzie lepszy czy to zalezy od radia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowisz, zmienilem program i pierwsza nagrana plyta zostala odczytana. zobaczymy kolejne , a co do glosnikow to mam bardzo kiepskie , teraz pytanie jak je wymienie na lepsze np pioneera to efekt bedzie lepszy czy to zalezy od radia?

Radyjko gra swoim "temperamentem".Te Mptrójki ....uwierz mi nie są takie złe(u mnie jest Grundig Delphi).Ja mam na przodzie Pionieery,a na tyle JBL,syczki również JBL.Uwierz mi....gra to bardzo,bardzo przyzwoicie.Ktoś wcześniej kombinował z głośnikami przed moim zakupem auta (na dobre)... nie sądze aby były to fabryczne głośniki.Bardzo dużo zależy od porządnych głośników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mowisz, w mojej astrze chce wymienic dwa przednie standardowe na pionieery ( http://www.ebay.co.uk/itm/130760851076?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649 ). wierz mi gra to tak kiepsko ze az wstyd sluchac czegos. co do mp3 to juz druga plytka dziala, nagrana przez nero. ty to masz juz konkret z glosnikami

Edytowane przez emen83

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowisz, zmienilem program i pierwsza nagrana plyta zostala odczytana. zobaczymy kolejne , a co do glosnikow to mam bardzo kiepskie , teraz pytanie jak je wymienie na lepsze np pioneera to efekt bedzie lepszy czy to zalezy od radia?

 

 

Przede wszystkim należałoby zacząć od porządnego wygłuszenia drzwi. Efekt potrafi bardzo zadziwić nawet na fabrycznych głośnikach.

Edytowane przez faraday

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba za duzo roboty z tym wygluszeniem, narazie wymienie glosniki, tylko sie zastanawiam czy takie radio nie bedzie za slabe.gosciu z ich strony pisze ze jest lepsza jakosc jak sie zamontuje inne radio niz standard

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

ja czytając zawartość podtrzymuję swoje zdanie: źle dobrane indeksy audio w Twoim radiu emen83. Indeksy te są zawierają info dla radia np jakie głośniki obsługuje i ile mocy mogą "przyjąc" od końcówek w radiu. Zanim wywalisz kasę na inny zestaw (niekompatybilny z resztą elektroniki w aucie) poszukaj w tym temacie. Ja sam na własnych samochodach testowałem zmianę tych indeksów i w signum była znaczna różnica na +.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radio miał od nowości w aucie to indexy ma na bank dobre.Chyba że radio dokładane to wtedy racja trzeba je sprawdzić.

Na twoim miejscu emen83 zainwestowałbym w Operę.Różnica w jakości dźwięku kolosalna nawet na fabrycznych głośnikach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

może i miał radio od początku. Zresztą każdy odczówa inaczej. Może Emen83 ma słuch audiofila :) i nie zadowalają go oplowskie wynalazki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności