Skocz do zawartości

zawieszenie tył


Gość Jacek12290

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek12290

w

Witam wszystkich mam pytanie dotyczące tuleji gumowych tylnej belki i drążka skrętnego.Gdzie mogę dostac tuleje belki i drążka lub może ktoś wie od jakiego modelu podchodzą .Przeglądałem już allegro ale niestety tam nic nie ma, dzwoniłem na serwis opla gum do belki nie ma i nie są dostępne a co do drążka to same tuleje są niedostępne tylko cały drążek cena drążka to 680 upadli na mózg chyba.Czekam na jakieś odpowiedzi .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ceny są faktycznie kosmiczne, chyba bardziej opłacalne będzie zakup całej belki z demontażu.

Na All... widziałem oferty gdzie razem z belką jest też ten drążek a w wahaczach tuleje.

Poszukaj może coś w okolicy abyś mógł wizualnie ocenić czy warto brać.

Jedna tuleja wahacza to prawie 3 stówki, a cena kompletnej belki to około 1,5 stówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek12290

nie chodzi mi o zakup używanej belki bo moja jest dobra tylko jak wiecie gumy się zużywają (rozwulkanizuwują się) więc wolał bym zakupic nowe może podchodzą od jakiegoś innego modelu opla lub chevroleta bo te głąby w serwisach nie wiedzą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest aby znaleźć inny zamiennik. Jedyna opcja to chyba wyciągnąć tuleje i mieć nadzieje że w sklepie auto-moto trafi się na cierpliwego sprzedawce który znajdzie coś podobnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 15.

 

Numer katalogowy

10239185 423604

 

Część ta występuje też w Chevrolecie Suburban po 1988 roku

 

Śmiem twierdzić iż jest to to samo co tu http://allegro.pl/tuleja-belki-tyl-pontiac-trans-sport-apv-1997-2005-i3758112825.html

 

Musiał byś tam zadzwonić i spytać się o numer 423604... najpierw zrobią wielkie oczy potem powiedzą ze nie mają. Drążąc temat możesz właśnie powiedzieć że to to samo co w Suburban.. niech porównają numery.

 

A jak się nie uda.

Jeśli masz tą gumę wyjętą to zrób fotki, pomierz, sprawdzę u swoich chłopaków w Łodzi...

 

Ale mój nosek mi mówi że to to :gwizd:

 

 

A jak zjem pierożka to poszukamy beleczki ;]


Możliwe jest ze tuleje drążka są nie dostępne.

 

Np tak jest w górnyh łapach silnika, tujele jakie tam sie znajdują są nie wymienne i nie występują osobno. Ale zaraz oblukamy co można znaleźć.


Ta guma od belki to na obrazku z aukcji ma symbol 25 :?:? o nią chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Ola, tylko dlaczego cena tej tulei zaczyna się zwykle od 250 zł.

Do innych aut podobne kosztują np 50zł. Może uda się znaleźć jakiś zamiennik który po drobnej modyfikacji będzie pasować.

Dla przykładu:

http://forum.opel24.com/topic/53444-lacznik-stabilizatora/

http://forum.opel24.com/topic/43057-pompa-sprzegla-sintra/?p=453777

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko.. teraz doczytałam ze to za sztukę :boshe:


Hm.... szukamy dalej.


Zajmę się tym tematem.. może ci co mi poduszki sprzedawali..będa mieli lepsze ceny. Ja u nich zaoszczędziłam 100zł na części więc może coś wymyślą :P


 

 

który po drobnej modyfikacji będzie pasować.

 

Taa będzie pasował.. od Ventury, Trans sporta, Shiluetki.. nawet bez przeróbki :rotfl:.... właśnie dla tego są takie ceny.


Numer zamiennika tulei 10341351 423310...ale ni huhu nie mogę znaleźć co to za dziadostwo.


kolejne zamienniki... tylko trza znaleźć z jakich aut to to jest. (znalazłam)

10239185<= Chevrolet Uplander

, 110239185 <= pontiac montana

, 15829134 <= też Uplander

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek12290

Ale koszt zakupu to jest masakra 250 za sztukę na głowę upadli


z tego co piszecie to chyba wszyscy użytkownicy sinterek jeżdżą jeszcze na orginalnych fabrycznie montowanych tulejach na tylnej belce i drążku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności