Skocz do zawartości

Którędy kable do wzmacniacza?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Noszę się z zamiarem zamontowania skrzyni basowej ze wzmacniaczem w mojej merivie. I moje pytanie brzmi: czy ktoś już to robił? Którędy przeciągnąć kabel do akumulatora? Ostatnio zaglądałem pod maskę, wyjmowałem akumulator, patrzyłem od środka ale za chiny nie mogłem znaleść wolnego miejsca, nie ma gdzie nawet ręki włożyć :-) proszę o jakieś podpowiedzi którędy ten kabel puścić :-) z góry dziękuje i pozdrawiam :-D

Edytowane przez wieru

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajmę się tym w piątek chodź nie będzie łatwo. Nie wiem czy da rade tamtędy puścić ponieważ jest strasznie ograniczony dostęp .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można by puścić pod podwoziem, gdzieś wzdłuż przewodów hamulcowych, tylko trzeba by je puścić dodatkowo w peszlu, a do bagażnika wpuścić np. przez korek odwadniający? pod kołem zapasowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie mam jak w podszybiu puścić tego kabla bo ta puszka zasłania wszystko.. już nie mam pomysłów :-(
Zdjąć pokrywe górną puszki, wywierć sobie z boku dziure w tej pokrywie tak żeby ciasno wchodził kabel i potem po przeciągnięciu uszczelnij silikonem wokół miejsca przeciągnięcia kabla i tyle...

 

tak robilismy z kumplem u nas w autach i jest wszystko ok.

 

puszczanie podwoziem to nie jest najlepszy pomysł, mimo peszla zawsze można kabel jakoś uszkodzić, szczególnie z tyłu w miejscu koła bo jest najniżej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak przeciągnąć kabel ze środka bo tam miejsca nie ma? :-) już całkowicie się zakręciłem :-)


A możesz wrzucić jakieś zdjęcie jak to masz zrobione? :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale jak przeciągnąć kabel ze środka bo tam miejsca nie ma?
nie ze środka tam tylko odwrotnie, puszczasz puszka do środka i kabel wyjdzie ci w okolicy lewej nogi kierowcy i dalej go w środku przeciągasz....

 

zdjęc brak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dziś udało się to wszystko podłączyć :) kable puściłem pod spodem auta w peszlu i do bagażnika przez korek od spodu :) tylko jest jeszcze jedno ale :) mam ori radio cdr 2005 i wyjście OUT mam podłączone według schematu ze stronki http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm i jest mały problem. Wzmacniacz dopiero daje sygnał po włączeniu z tyłu w tunelu środkowym przycisku tam co się wpina słuchawki i gra na max mocy nawet jeśli radio zciszę.Wtedy wyłączają się tylne głośniki i gra sam przód i skrzynia a jak wyłączę w tym tunelu to grają wszystkie głośniki a skrzynia nie :) może ktoś podpowie jak ten problem rozwiązać :) z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności