Skocz do zawartości

Mechanik Chorzów,Ruda Śląska,Katowice


Gość KrystianG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KrystianG

Witam , mam problem z moją Astrą G , 2000r , 2.0 DTI 16V . Rok temu autko nie chciało odpalić , jadąc do warsztatu usłyszłem ,że to pompa , lecz po 2 dniach mechanik stwierdził ,że to wina pękniętej obudowy filtra paliwa , wymienił ją i autko smigało. Byłoby wszystko ok gdyby nie to ,że miesiąc temu problem znów się pojawił, odpaliłem auto na "plaka" zajechałem do mechanika , wymienilismy świece i filtr paliwa i znów astra odzyskała dawne życie. Ale niestety długo się nie nacieszyłem , znów to samo ,przedwczoraj auto nie chciało odpalić , podpinam pod kompa , nie ma błedów , na "plaka" odpali i później cały dzień od strzała ,problem pojawia się po dłuższym postoju .

Tu taka prośba czy ktoś miał też taki problem ? Jak go rozwiązano , no i najważniejsze poszukuję mechanika ,który usunię i powód i przyczynę ,która mnie przesladuję. Wiem ,że może to być pompa ,ale szukam gościa ,który to stwierdzi po kompleksowym obeznaniu ,a nie pseudo mechanik ,który otworzy klapę i powie ,że to pompa przy której wymieni połowę uszczelek i innych rzeczy ,które mogły być powodem mojego problemu .

Dzięki bardzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego

poczytaj tematy o zapowietrzaniu ukladu paliwa w tych silnikach

masz typowy objaw

a pompa jak siada to wywala bledy i siada na amen

 

widze ze juz w jednym sie odzywales

wiec czemu nie robisz nic w tym kierunku ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrystianG

Ponieważ nie potrafie znaleźć mechanika ,który to wszystko zweryfikuję i będzie wiedział o co chodzi , ja jako klient nie będę mu pokazywał co ma robić o_O , jeśli ja mu mówię o zapowietrzeniu , a on mi z gadką ,że na bank to jest pompa no to sory. niech najpierw sprawdzi wszystko ,dlatego potrzebuję namiary na gościa co się zna na tych slinikach , co to zrobi. A co do innych postów o których wiele o podobnej tematyce to przeważnie większośc nie kończy swoich wypowiedzi co było przyczyną. A sam tego nie zrobię ,bo poprostu nie potrafię.


Do : Gawlak , twierdzisz ,że jeśli błędy nie wyskakują to raczej nie powinna być to pompa tak?

Edytowane przez KrystianG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sa posty z opisami jak i co zrobic z zapowietrzeniem ukladu

poszukaj dokladnie a nie na odwal

http://www.google.pl/cse?cx=partner-pub-9700144528837817:1736826434&ie=UTF-8&q=zapowietrzanie+diesel&sa=Szukaj&ref=forum.opel24.com/#gsc.tab=0&gsc.q=zapowietrzanie%20diesel&gsc.page=1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Andrzej38

Jeżeli szukasz mechanika w tej lokalizacji, to przychodzi mi na myśl ten, u którego serwisuje się mój kuzyn z rodziną, zresztą raz jak u nich byłem, pomimo, że nie lubię gościnnych występów, też musiałem do niego zajrzeć i po wszystkim nie miałem do czego się przyczepić. W każdym razie warsztat mieści sie w Katowicach na Kłodnickiej 44 ( auto-klinika - możesz spobue sprawdzic opinie, bo pod taką nazwą funkcjonuja w necie )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności