Skocz do zawartości

Lakiernik Gdańsk i okolice


Gość Kustosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wpisuję w googlarkę zapytanie o lakiernika, to wyskakują mi oferty warsztatów. A ja chciałbym zapytać, czy znacie może jakiegoś Pana Józia który w stodole maluje odkurzaczem za niewielkie pieniądze. Jakieś Kaszuby, Pruszcz i.t.p

Mam do pomalowania maskę, ale jak mi lakiernik zaśpiewał kwotę, to o mało nie dostałem wylewu podpajęczynówkowego :)

 

Może znacie jakiś tani warsztacik blacharsko lakierniczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wpisuję w googlarkę zapytanie o lakiernika, to wyskakują mi oferty warsztatów. A ja chciałbym zapytać, czy znacie może jakiegoś Pana Józia który w stodole maluje odkurzaczem za niewielkie pieniądze. Jakieś Kaszuby, Pruszcz i.t.p Mam do pomalowania maskę, ale jak mi lakiernik zaśpiewał kwotę, to o mało nie dostałem wylewu podpajęczynówkowego :-)

Jak lakiernik zna się na rzeczy to ma prawo ''zaśpiewać''.Jakość wykonania musi kosztować,żeby nie było:cieni,progów,rys,pęknięć,innej głębokości koloru,grubości ziarna,ilości warstw itd.itp.Mogę tak długo wypisywać błędy jakie może zrobić ''Pan Juzio''.

P.S.

Pan Juzio,za pomocą odkurzacza,może co najwyżej odkurzyć auto w garażu(przed wielkanocą),a na pewno nie profesjonalnie polakierować auto.Niestety Kolego,ale taka jest prawda.

Edytowane przez romantyr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą.

Obaj jednak wiemy że są samochody które nie mogą być naprawiane w 'normalnych' warsztatach, bo koszt takiej usługi może przekroczyć wartość pojazdu.

Mam auto, którego nie oddał bym do 'serwisu' do szopy, ale drugi samochodzik, choć leciwy, to jest w ładnym stanie. I chciałbym żeby maska była w kolorze nadwozia. A czy on będzie miał 'firankę' z zacieków czy nie, to już mnie nie interesuje.

Sam pracuję w usługach i wiem, że są ludzie którzy do mnie nigdy nie przyjdą, tylko znajdą sobie tańszego usługodawcę, kosztem dużo gorszej jakości.

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy on będzie miał 'firankę' z zacieków czy nie, to już mnie nie interesuje.

Aaaaa..to tak sprawa wygląda.To może,jeśli nie zależy Ci kolego na profesjonalnej jakości to sam spróbujesz polakierować.Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne.Na forum jest kilka tematów jak to zrobić samemu.

 

P.S.

Fajna fotka na profilu :hyhy:

Edytowane przez romantyr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maska pomalowana. 800 metrów od mojego domu jest warsztat lakierniczy.

Maska CB malowanie z obu stron, granatowa perła (70% perła, 30% pigment), dodatkowo dostałem 150ml. na zaprawki, pan założył i wyregulował ją na samochodzie, skończył dzień wcześniej niż się umawialiśmy, był miły i sympatyczny. Cena za wszystko to 300zł. Jak na warunki trójmiejskie to naprawdę tanio.

Jeśli następnym razem będę potrzebował lakiernika, to napewno skorzystam z jego usług.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności