Skocz do zawartości

czujnik ciśnienia klimatyzacji-identyfikacja, nr katalogowy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość speedybike

Proszę o pomoc przy wskazaniu położenia czujnika klimatyzacji w Vectra B, 1999 benzyna

Patrząc od przodu auta na obydwa czujniki znajdujące sie na aluminiowych przewodach, który to ten własciwy? Po prawej stronie czy lewej?

Jesli to możliwe , proszę także o podanie numeru katalogowego producenta...

ps: czy przy wymianie tego czujnika musze coś zakrecić, jakiś zawór, czy jest automatyczne zabezpieczenie przez wyciekiem czynnika?

Edytowane przez speedybike

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam speedybike przeczytaj tam jest opisane dużo ciekawych rzeczy o klimatyzacji myślę że ci to pomoże w znalezieniu numeru katalogowego tego czujnika o który pytasz i też na drugą część twojego pytania myślę że tam też jest odpowiedź bo jest to porada dodana przez kolegę z VKP Tasiol bardzo dobrze wszystko ujęte :http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/123322-walka-z-wiatrakami-czyli/ .

No i może też przyda ci się na przyszłość jakby były jeszcze jakieś problemy z klimą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość speedybike

O czujnikach dowiedziałem się co chciałem, oprócz tego, czy mogę odkręcić czujnik i gaz nie wyleci, czy muszę coś zakręcać, jakiś zawór..(gdzie szukać?) czy może przewód ma własne automatyczne zabezpieczenie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytaj uważnie posty bo na pewno jest napisane z tego co pamiętam, bo nie piszesz jaki to czujnik w twoim przypadku czy s 65, czy s 20 bo tak przypuszczam.

Z tego co kolega tasiol napisał o jednym z czujników na stronie 4 post 4 (kolega przeczyta uważnie) w skrócie podpowiem jeżeli czujnik s 65 jest do wymiany i posiada sprawny zaworek pod nim,to można go wymienić bez ponownego nabijania,a co do tego drugiego to chyba jest tak samo chociaż nie pamiętam dokładnie ale na pewno w którymś z postów jest napisane też o s 20 i innych które chcemy wymienić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość speedybike

Mój to s20, szukam jeszcze raz....

Strona 13:
Czujniki S20 i S65 można wykręcać bez spuszczania czynnika.
Pod nimi są zaworki.

 

A wiec znalazłem.

Czyli mogę wykręcać :)

Edytowane przez speedybike

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A mówiłem koledze że napisane chociaż ja to czytałem jakieś 4 tygodnie temu od pierwszego do ostatniego posta. Jeżeli pomogłem to jestem zadowolony że udalo się komuś pomogłem plusik zawsze mile widziany. :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności