Skocz do zawartości

jakie jest spalanie astry


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

planuje kupic astre I rocznik tak 95-97 silnik 1.4 i chciałbym sie dowiedziec jakie jest jego spalanie zarowno benzyny jak i gazu??

pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja takiej nie ma ja mam 1.6se i na benzynie pali mi 8-8.5 a na gazie 9.5-10 jak dlamnie to dobra statystyka;] a wracajac do ciebie to powinna spalic w granicach 7-8L ben i kolo 9 gaz (wiem bo moj wujek taka sie buja :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moja matka ma astre 1,4 1993

gazu tryb mieszany 7 /100

jak jezdze ja to 9 / 100

a benzyny to nie wiem, dawno nie jedzila na benzynie dlugo :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

stary kupuj 1,8 albo przynajmiej 1,6 topodobno dobtre silniki lepsz eosiagi a spalenie nie jest nawet wieksze a jeśli jest roróżnica do 1,5 na benie a an gazie mozę litr

ale t zalerzy jak jezdzić oszcedniejsze sa wieksze silniki nie tzrea je żylowac daj sobie spokój z 1,4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

silnik c 14 nz spalanie LPG w miescie około 10 w trasie (2 dorosle osoby i bagaz predkosc 90 - 110) 7,5 l. A jesli już astra to z silnikiem co najmniej 1,6. Wyprzedzanie na naszych polskich drograch z silnikiem 1,4 60 KM wymaga duuuuużej fantazji i czestego redukowania (jedziesz 80 za cieżarówka to 5 bieg za wysoki, 4 w sam raz ale do wyprzedzania potrzebna juz 3). Z roku 1996 - 98 1,6 8 v mozna kupic do 10 tys :) w dobrym stanie czesto w gazie. Przebiegu nie ma co sie spodziewac ponizej 100 tys ale nastepne 100 tys. spokojnie bedzie sie toczyc. No i uwaga na korozje. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

powiem to samo co poprzednicy. lepiej kupic 1.6 lub 1.8. Mi moja astra C16nz pali gazu średnio 7,5 jak nie przekoraczam 100, a jak pocisakm 140 to 8.7 gazu. benzyny mi paliła 8, ale mam uszkodzony czujnik przebytej drogi przy zegarach i chyba dlatego tak dużo pali, bo przed zmiana zegarów( teraz mam obrotomierz) przy 90 paliła mi 5,7 na trasie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

piszecie wszyscy, co najmniej 1,6. a ja polecałbym 1,4se- 82 KM, lub 1,4 xe- 90KM, spalanie mniejsze niz w 1,6- 75Km, przyspieszenie lepsze. Mam astre własnie z silnikiem 1,4se - 82 km, - teraz na ktrotkich trasach pali ok 7 benzyny, ale trasa ok 5,5. co do 1,4 x14xe- to mam w corsie taki, przyspieszenie- bardzo dobre! a spalanie- jesli w trasie nie przekraczam 140 km/k to ok 6 litrów benzyny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam asterke 1.8 16v beny polyka ok 10 l a gazu to nawet do 14 dochodzi (ale to moze przez zle wyregulowanie)braciak ma 1.6 16v beny mu lyka 10 gazu 11-12 (oczywiscie tylko po miescie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności