Skocz do zawartości

Programowanie oryginalnego klucza -Corsa C


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Ponownie zwracam się do Was koledzy z prośbą o pomoc. W swoim Corsarzu C mam jeden oryginalny kluczyk wyposażony w pilota central zamka o oznaczeniu SIEMENS 433MHz 5WK4 8668. W dniu wczorajszym kupiłem z wyglądu takie same dwa kluczyki wraz ze stacyjką - nowe. Problem jest jeden, mają oznaczenie 8669 a nie 8668. Czy da się je wprogramować do mojego Corsarza? Jak to zrobić? Na forum znalazłem programowanie do Astry etc. ale nigdzie nie ma programowania pilota do Corsy C. Pomóżcie koledzy, bo nie wiem czy oddać ten zakupiony komplet czy też nie. Tak jak napisałem proszę o informację - instrukcję jak zaprogramować nowe klucze - piloty. Pozdrawiam serdecznie oraz składam przy okazji Adminowi i Wszystkim Forumowiczom życzenia Zdrowych, Pogodnych, Wesołych Świąt, oraz Do Siego Roku!

PS

Oby nasze Opelki dobrze się sprawowały! Pozdrowionka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ASO na techa

jedyne co

trzeba zestroic klucze z immo i alarmem w aucie

sam nic nie zdzialasz

 

taniej by bylo zamowic w ASO kluczyk do auta :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam i dziękuję za odpowiedź i pomoc. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - ja potrzebuję zestroić pilota z central zamka. Immobilajzer (crypto) i grot klucza mam dorobiony. Myślałem, że tak jak chyba w Astrze da się dostroić pilota samemu. Co do serwisu dzwoniłem i okazało się że koszt nowego klucza - pilota to około 500,00 złotych. Na necie znalazłem katalog oryginalnych kluczy - pilotów do Corsy C i pisało tam tylko: 8668 nie zaś 8669. Wygląda więc na to, że klucz - pilot z innym opisem nie podejdzie (brak zamiennika). Pisząc to mam na myśli pilota do central zamka. Czyli mam rozumieć, że zestroić pilota z central zamkiem może tylko ktoś kto posiada tacho? Co do alarmu to nie mam oryginalnego tylko dokładany, a central jest oryginał - wyposażenie fabryczne, stąd i pilot w kluczyku. Pozdrawiam i proszę o cierpliwość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam ponownie. Odpala, odpala, tylko mam jednego pilota do zamka centralnego - jeden oryginalny klucz z pilotem. Chciałbym mieć dwa klucze z pilotem, ale jest problem z zaprogramowaniem a przede wszystkim dostaniem (w rozsądnej cenie) klucza z pilotem central zamka. Tak jak wcześniej pisałem mam SIEMENS 433Mhz 5WK4 8668 i pytanie, czy da się pod to zaprogramować SIEMENS 433MHz 5WK4 ale 8669 ?? Czy programować pilota z cental zamka może tylko ASO czy można to w jakiś sposób zrobić samemu? Zależy mi na ZAPROGRAMOWANIU DRUGIEGO PILOTA DO CENTRAL ZAMKA - immo i gro klucz mam już dorobiony. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro odpala i skopiowali Ci kostke immo

 

to najprosciej

wsadz kluczyk w stacyjke

przekrec na zaplon (bez zapalania silnika)

zamknij i otworz pilotem

jak zadziala to git

jak nie to tylko TECH

inaczej sie nie da zaporogramowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

 

 

 

Mam podobny problem do kolegi, jednak z tą róznicą że mam oryginalny zapasowy kluczyk (nie posiadam centralnego zamka) i na "pierwszym" komplecie auto chodzi, a na zapasowym nie chce odpalic....

 

 

 

Jako, że nie mam centralnego zamka nie mogę zaprogramować metodą podaną na forum..

 

 

Da się to jakoś rozwiązać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności