Skocz do zawartości

Kadett E. Nadmuch powietrza


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
andrzej_m55, Fakt , chłopaki kombinacje robili kilka razy ale raz nie opłacalne dwa nie funkcjonalne skoro jest coś zrobione jak należy tylko trza to umieć użyć.... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie bardzo meczy w aucie to zimne powietrze na srodku. zastanawial sie ktos moze nad tym czy mozna zamontowac ogrzewanbie od innego auta tam? (ktore dmucha na wszystkich wylotach). Na przyklad od astry'98. Moja matka ma taka i grzeje ze wszystkich to moze sprobowac na "szrocie" znalezc io zamontowac. Zdalo by egzamin?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w auto kaciku jest instrukcja jak zrobic zeby ze srodka nie leciało zimne powietrze. wprawdzi instrukcja jest do asterixa ale w kadecie pewnie jest tak samo dział naprawiam sam albo jakos tak

 

to była str. autoryzowana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja mam ten sam problem, ale w związku z tym, że jestem kobietą jakbym zaczeła grzebać przy aucie, to na pewno bym cos popsuła, więc po prostu odpalam autko 3 minuty wcześniej i daję mu się nagrzeć, a środkowych okienek nadmuchu zimą po prostu nie otwieram. Też zawsze jakieś wyjście http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cinka777, Jerżeli chcesz miec szybciej ciepło w aucie to po nagrzaniu się w miare szyby przedniej otwierasz nawiew na nogi i masz git ciepło a sirodkowe zawsze w zime zamykasz latem pozwalają one szybciej przewentylować wnętrze nagrzanego auta w zime nie są stosowane. http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

fraglesiak wszystko ok tylko jak nie nagrzeje wcześniej auta, to mi się ciepełko robi dopiero jak do pracy dojeżdżam, a jak jest bardzo zimno na dworze, to mi nawet nie zdąrzy się nagrzać.

A ponadto jest taki problem, że nie mogę dać ogrzewania na maxa, musze ustawiać troszeczkę mniej, bo inaczej coś strasznie mierdzi jakby się jakiś plastik topił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co powiecie na to, że środkowe wyloty jak są zamknięte na maxa t piszczą? Jest to wkurzające bo zimą mam je oczywiście zamknięte ale przez to, że piszczą nie da się spokojnie porozmawiać czy posluchać radia. Nie wiem od której strony mam się do tego w ogóle zabrać. Prosze o rade. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to, że środkowe wyloty jak są zamknięte na maxa t piszczą? Jest to wkurzające bo zimą mam je oczywiście zamknięte ale przez to, że piszczą nie da się spokojnie porozmawiać czy posluchać radia. Nie wiem od której strony mam się do tego w ogóle zabrać. Prosze o rade. Pozdrawiam

Zmien kierunek nadmuchu na nogi to przestana piszczec:) Albo jakis lisc wlecial i swiszczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności