Skocz do zawartości

przełącznik kierunkowskazów z tempomatem do zafiryA astryG


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

czesc koledzy

 

wlasnie qpilem sobie tempomat do mojej astry g u mnie przepustnica jest sterowana linka wiec musialem zakupic:

 

- mechanizm tempomatu (nie wiem jak sie to nazywa fachowo:) )

- manetke

- czujnik sprzegła

- kostke do mechanizmu tempomatu

 

Po zamontowaniu całości tempomat nie chce dziać :)

 

Powiem ze na wyjsciu kostki, która idzie do mechanizmu tempomatu jest:

A - 12V włącznik O po naciśnieciu 0V

B - 0V po naciśnięciu I 12V

C - 0V po naciśnięciu R 12V

D - 12V po naciśnięciu sprzęgła 0V

E - masa

F - 12V po stacyjce 7,5A wpiołem sie w bezpiecznik od wyświetlacza TID

G - 0V po naciśnieciu STOP 12V

H - nie podpięty (złącze diagnostyczne P.S. jak ktoś wie czy można podłączyć i gdzie niech napisze)

I - nie podłączony

J - nie podłączony ( automatyczna skrzynia, mam manualna:) )

K - ok 85KOhm przy wyłączonej stacyjce, przy włączonej stacyjce 0KOhm (kabel NIEBIESKI Z CZERWONYM PASKIEM wpiołem się w kostke od radia

 

CZY KTOŚ WIE MOŻE DLACZEGO MI NIE DZIAŁA ALBO JAK MOŻNA SPRAWDZIĆ TEN MECHANIZM TEMPOMATU CZY DZIAŁA PROSZĘ O JAKIEŚ INFO :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy Meriva 2004r z silnikiem benzynowym gotowe złącze tempomatu powinna posiadać ? Jeżeli tak to czy wymiana przełącznika załątwi sprawę i ile ten luksus może kosztować ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

JWitam

a mam zafirę 2000r elegance silnik X20DTL i też chciałbym sobie zamontować tempomat.Tylko mam problem z zakupem samego przełącznika tzn na allegro facet pisze że do diesla jest przełącznik z dwoma przewodami , a nie z czterema.Możeci mi powiedzieć jak to jest naprawdę?ile przewodów miała wiązka w Waszych przełącznikach( silnik diesla X20DTL).

Pozdrawiam

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

odświeżę temet

właśnie mam zamiar kupić przełącznik z tempomatem, sprawdzałem wiązka jest,

ale pytanie moje jest takie

na allegro jest przełącznik z 2 przewodami będzie to działało u mnie? facet twierdzi że tak

drugie pytanie to jak wymontować stary i zamontować nowy przełącznik aby nic nie połamać?

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1101950482&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności