Skocz do zawartości

Radio CDR2005 po odłączeniu akumulatora nie działa.


Gość pabo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Mam radio CDR 2005, mam kod, wiem jak go wpisać.
Ale radio nie daje znaku życia po odłączeniu akumulatora. Bezpiecznik w skrzynce i przy radiu jest ok. Jak podłączam radio do kostki to zaswieca się na chwilę wyświetlacz pod szybą i koniec.
Czy radio trzeba jakoś jeszcze uaktywnić?
Ogólnie to zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Jak podpinam samą kostkę to radio co jakieś 3 podpięcia kostki działa. Jak podłączam antenę i kostkę to kicha, nie działa.

 

Problem polega na tym że radio nie włącza się wcale. Prąd w kostce jest, radio działa w innym samochodzie, a inne radio działa u mnie. Nie mam możliwości wpisania kodu, moje radio w moim samochodzie nie daje oznak życia. A działało jeszcze wczoraj, przed odłączeniem akumulatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie kiedyś po odłączeniu aku. Mi pomogło odłączenie i podłączenie aku jeszcze raz i wtedy radio zadziałało, a wcześniej żadnego znaku życia z strony radia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie kiedyś po odłączeniu aku. Mi pomogło odłączenie i podłączenie aku jeszcze raz i wtedy radio zadziałało, a wcześniej żadnego znaku życia z strony radia.

 

Dzięki! Pomogło!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odkopać temat żeby nie zakładać nowego.

 

Mam podobny problem, po odłączeniu akumulatora radio nie reaguje. Niestety jest też inna komplikacja. Mam uszkodzony potencjometr, gałka się ułamała już jakiś czas temu. Jednak do czasu odłączenia akumulatora wszystko działało, sterowałem głośnością z poziomu kierownicy, dało się przeżyć. Jednak, tak jak wspomniałem, po odłączeniu i ponownym podłączeniu radio zamilkło, nie da się go w ogóle uruchomić, próbowałem wszystkich guzików na obudowie radia i na kierownicy. Próbowałem też igłę delikatnie wciskać w miejsce gdzie był potencjometr ale niestety nic to nie daje, mimo że słychać tak jakby delikatny klik.

 

Próbować też odłączać klemy? A nawet jak je odłączę i podłącze to jak wtedy uruchomić radio bez potencjometru? Jest to możliwe?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o tym i widziałem aukcję. Miałem jednak nadzieję, że może bez wymiany uda mi się jakoś je odpalić :(

 

Są jakieś polecane warsztaty (najlepiej Warszawa), które w dobrej cenie by naprawiły tę usterkę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam trochę czasu i zacząłem szukać magika do przeszczepu. Jednak mam dodatkowe pytanie. Po odłączeniu akumulatora radio woła o kod? Bo nie mam go naturalnie... I zastanawiam się czy jest sens robić przeszczep czy kupić używkę z allegro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, ja również podbijam. Oddałem auto do mechanika i jak odebrałem radio nie działa. Nie świeci mi sie nawet napis SAFE! Ustawiłem date, godzinę ale nie mogę odblokować. Kombinacje klawiszy też próbowałem. Dziwne ze jak przekręcam światła to obraz na komputerze miedzy zegarami i na wyswietlaczu staje sie prawie nie widoczny... Radio CDR 2005 VOD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności