Skocz do zawartości

JVC KD-R721BT czy ktoś zna to radio?


Gość Migel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olaola1

Ale doczytałeś iż one są kompatybilne tylko z IPhonem i IPodem? Androida nie podłączysz, nie będziesz miał zestawu głośnomówiącego gdyż nie będzie wsparcia audio.

Generalnie to w oba podłączysz pendriva.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie,czy ten bluetooth będzie kompatybilny z symbianem/nokią. Ale mnie teraz z tropu zbiłaś Ola. :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olaola1

Ty się ciesz że się wczytałam. Też mam JVCka.. Ale 2 dinowego działa na Androidzie i IPhonach... Ale jest też model równorzędny który obsługuje tylko IPhona.

Patrząc na inne radyjka JVC na Allegro widać ewidentnie iż przy 1 dinowych też jest rozgraniczenie w zależności od modelu.

Być może tylko panikuje a może nie :P

Zobacz np tutaj jest w opisie andro

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5310532050

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... no dziwne,żeby JVC faworyzowało sraiifony.Mi się wydaje,że może chodzi o dedykowane aparaty apple a oprócz tego obsługują inne marki.Jutro będę wiedział.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olaola1

Chodzi mi o to iż być może z samego zestawu głośnomówiącego będziesz mógł korzystać, ale nie będzie możliwości korzystania z dodatkowych funkcji jak np książka telefoniczna, czy wybieranie głosowe.

Z pewnością z poziomu andro nie będziesz mógł sterować radiem.

 

U mnie jest tak iż pomimo kompatybilności z Androidem nie mogę np przekazywać muzyki z telefonu na radio za pomocą BT.

Maciek natomiast może ze swojego andro.

Do radia była dołączona lista telefonów w pełni kompatybilnych i tylko te ( np HTC One) komunikują się w pełni z radyjkiem.

 

Trzeba by się wczytać w instrukcję obsługi... zerknijmy.

Więc, według mnie za pomocą kabla USB podłączysz tylko IPod/IPhone jeśli chcesz więcej funkcji - andro nie podłączysz (radio go nie pozna)

Muzykę z andro otworzysz za pomocą kabla aux ( przez BT ni dy rydy)

Podłączenie przez BT andro da ci tylko opcję zestawu głośnomówiącego bez wybierania czy książki telefonicznej.

 

Czyli nie ma wsparcia BT audio dla androidów.


To jest kompatybilne http://allegro.pl/jvc-kd-r851bte-radio-cd-mp3-usb-bluetooth-czerwone-i5298852015.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź:

 

"WITAM

NIE RADIO BEDZIE RÓWNIEŻ DZIAŁAC Z TA NOKIĄ I INNYMI TEL."

 

Zaczekam aż zrobię mechanikę i kupię to radio :)


Ja nie mam telefonu z androidem a muzykę puszczam z pendriva w przednim USB.Czyli tył zostaje na BT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mixmich

http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-i5338627008.html Alpine UTE-72BT
Zdecydowanie polecam, w porównaniu do pioneerów i JVC w podobnej cenie gra zdecydowanie lepiej (wzmacniacz na MOSFETach), synchronizacja po bluetooth kontaktów i zestaw głośnomówiący i odtwarzanie muzyki bez problemu. Testowałem na symbianie, WP i androidzie. Z frontowego USB można śmiało ładować telefon (0,7A ładowania).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności