Skocz do zawartości

CB - Zafira


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w zafirce radio mam zamontowane pomiędzy konsolą środkową a siedzeniem pasażera . Zasilanie z gniazdka zapalniczki . Kabelek do anteny pod dywanikami pociągnięty do tylnej klapy i na dach . Radio TTi 770 i antena TTi ML145 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci śmiga tti770? Ja mam problem z redukcją szumów: jak przykręcę do czasem nic nie słyszę, jak rozkręcę do szumi i trzaski jak cholera, a czasami wszystko jest ok 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Espana, że miałem kilka okazji przejechać się z kolesiem posiadającym radyjko z ASC. Żadna rewelacja. Nie pamiętam marki radyjka. Może to też od niej zależy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj okazję przetestować mojego TTi880 na trasie Katowice-Częstochowa-Katowice.

Jak dobrze pokręcimy gałkami SQ i RFGain to możemy wyeliminować szumy, dobry sygnał łapałem na 5 km, jeżeli chodzi o szumy to słyszałem 10 km.

Antena Lemm w uchwycie SF-40 na klapie bagażnika.

 

Jeżeli chodzi o miasto - czyli cały Górny Śląsk to przełączam na Local ( czyli wyłączamy RF Gain) , SQ mogę całkiem odkręcić i nie słyszę żadnych szumów i trzasków tylko wyraźne stacje ale wszystko kosztem zasięgu do 2km.

 

Jadąc do Częstochowy miałem w radiu dziwne trzaski, które okazało się były spowodowane zasilaczem z GPS. Jeżeli chodzi o Astrę 1,6 16V to u mnie bardzo przydatny przydaje się ANL. Bez ANL słyszę w głośniku pierdzenie w rytm obrotów silnika. Jest to spowodowane zasilaniem.

Zasilanie mam poprowadzone z akumulatora ale będę musiał jakiś filtr zmontować przy radyjku, żeby zasilanie odfiltrować, dlatego już szukam w piwnicy jakiegoś starego radia lub zasilacza żeby zrobić filtr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

Ja mam swoje radio zamontowane (Zafira) obok prawej nogi na panelu srodkowym tak,że mam wszystkie pokretła pod ręka i jest mi bardzo wygodnie je regulować oraz blisko do mikrofonu, a antena jest montowana na relingu zas zasilanie radia bezposredni z akumulatora można tez popiąc sie pod instalacje radiową gdzyż naogól instalacja radiowa oryginalna ma zamontowane filtry przeciwzakłóceniowe.

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja działam na Harry II ASC na długiej antenie na magnesie. Radyjko siedzi sobie między hamulcem a fotelem pasażera i jest podłączone do zapalniczki. Jak narazie po roku jestem bardzo zadowolony i ściąga mi czasami nawet do 10 km. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zamontowałem unidena 520 po lewej stronie pod kierownica przy uchwycie do otwierania klapy silnika. Miejsce idalne dla niego. Gruche trzymam w schowku w drzwiach. Nawet przy otwieraniu drzwi siedzi tam super. Jak cykne fote to wrzuce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności