Skocz do zawartości

aut. skrz. biegów.


Gość andrzej_m55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej_m55

a więc tak

corsa 1.4 automat jest taki przycisk z płatkiem śniegu domyślam się że to jest związane z zimą

jak i kiedy to używać;)

a następna sprawa to korsa 1.6 automat...

było ciepło było fajnie teraz zimno i po odpaleniu wkładam bieg no i strasznie ciągnie czy to jest normalne???

pozdrawiam i czekam na dobre wieści...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corsa 1.4 automat jest taki przycisk z płatkiem śniegu domyślam się że to jest związane z zimą

jak i kiedy to używać;)

jak masz problemy przy ruszaniu na lodzie

a następna sprawa to korsa 1.6 automat...

było ciepło było fajnie teraz zimno i po odpaleniu wkładam bieg no i strasznie ciągnie czy to jest normalne???

pozdrawiam i czekam na dobre wieści...

kontrolka S sie swieci albo mruga ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

więc tak

w moim kadecie trzymając go na hamulcu wrzucam jazdę do przodu to gaśnie

natomiast u córy w corsie zapala się ta kontrolka S ale za chwile gaśnie

tak powiedziała lecz powiedz mi jak używać przycisk z płatkiem śniegu???

ortografia - loozack

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

no dzięki

bo miałem nadzieje że to jest coś w rodzaju podgrzewania skrzyni

śmieszne co nie???

 

[ Dodano: Sob Sty 05, 2008 16:10 ]

witam

jeszcze jedno dzisiaj naciskaliśmy ten przycisk z płatkiem śniegu nie zapala się żadna kontrolka nie wiadomo kiedy jest włączone a kiedy wyłączone

morze masz jakąś instrukcje bo przy kupnie dziewucha nic nie dostała

dzięki i pozdrawiam...

 

Poprawiłem ortografię. Polecam korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox w wersji od 2.0. Jest tam sprawdzanie pisowni podobnie jak w M$ Word. / loozack

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Włączanie trybu zimowego odbywa się przez włączenie guzika * z prawej strony manetki zmiany biegów (selektora). Włączony tryb zimowy powoduje jaśniejsze świecenie się tego przycisku *.Być może żarówki Ci się przepaliły? W selektorze jest kilka (chyba 4) żarówki do podświetlenia aktualnej pozycji dźwigni, guzika trybu zimowego i chyba przycisku sport. Piszę chyba, bo nie chciało mi się tam zaglądać, za to wymieniłem trzy żarówki (dwie do pozycji dźwigni PRND321 i jedną do trybu zimowego). Przy wyłączonych światłach nie świeci się nic, przy włączonych światłach świeci się PRND321 oraz przycisk trybu zimowego * . Po wciśnięciu tego przycisku świeci dwa razy jaśniej.Auto wtedy rusza z trzeciego biegu i używa tylko tego biegu podczas jazdy 0-80 km/h, po przekroczeniu 80 km/h włącza czwórkę i wyłącza się tryb zimowy. Trochę pogmatwałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie. Pozdro

 

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 19:38 ]

Jak coś to mam zeskanowaną instrukcję corsy/tigry ściągniętą z netu, podajcie mail to moge wysłać. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

kontrolka S sie swieci albo mruga ??

Witam,

Wlasnie czasami po odpaleniu silnika mruga mi kontrolka i musze zgasic silnik zeby przestala. W przeciwnym razie strasznie ciagnie. Nie wiem co to moze byc.

I przy okazji - kiedy sie uzywa przycisku S?

Z gory dziekuje bardzo za odpowiedz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności