Skocz do zawartości

jak wyłączyc spryskiwacze leflektorów?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Chciałbym się dowiedzieć jak można (nie na stałe) odłączyć spryskiwacze reflektorów bo przy włączonych światłach co obowiązuje 24 h na dobę zużycie płynu przy średniej chlapie wynosi 5 litrów na 150 km. Może jest jakaś opcja by załączały się same spryskiwacze do szyb bez ciśnieniowych na światła. D ;)

 

nie pisz tematu Caps Lock-iem/zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel robi tzw dwuklik

zapytam za ile i czy jeszcze je robi

ja to mam i jest super

dzialaja same szyby

a jak chce to klikam dwa razy i myje lampy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz na chwilę światła , może być w czasie jazdy i powinno polecieć na samą szybę Oczywiście nie w nocy

tez patent :cry:

to juz lepiej odlaczyc kompletnie spryski lamp ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zbiorniczku masz dwa wyjścia -jedno na szyby a drugie na reflektory.Wężyki prowadzą do lamp i do szyb.Myślę,że jak zaciśniesz sobie wężyki przy reflektorach to nic wielkiego się nie wydarzy.Płyn poleci tylko na szyby.

Można też wymienić zbiornik na mniejszy ma mniej wyjść,lub też w twoim zbiorniu zatkać wyjście na reflektory.Trochę odkręcania przy nadkolu kierowcy.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

ja tak z innej beczki...

slawinek - jak zrobiles 125km z x18xe1?

czy tylko sie pomyliles?

 

pozdrawiam

opolanin

Acha no faktycznie inna beczka no to już tłumaczę .Wpisywałem dane nieco z pamięci.Chyba z rok temu no i wklepałem za XE jedynkę.

W każdym bądz razie mam nr silnika Z 18XE20R...... o mocy 92 kW >>>oznaczenie handlowe Zafira -A-1.8 16V typ /wariant/wersja T98MONOCAB/HE11/2A08AS16CBA7.

Maksymalna moc silnika przy 5600 obr/min to właśnie te 92 kW

Mam nadzieję że taka odpowiedź wystarczy,choć wydaje się że jest przycisk priv i by wystarczył by nie smiecić drobiazgami sprawami-poprawię to w profilu ok ok.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

kolega nie ma sie co denerwowac :(

myslalem ze moze jakis chip tuning...

ja wogole przy kupnie nie wiedzialem ze produkowali do zafir dwa silniki 1.8l a i do tej pory nie wiem czym sie roznia i ktory lepszy. podobno x18xe1 to "rozwiercony" x16xe ale tez glowy nie daje uciac.

 

p.s. nie zastanawiales sie czasami nad zamontowaniem gazu? mnie coraz bardziej kusi.

 

pozdrawiam

opolanin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

kolega nie ma sie co denerwowac :(

myslalem ze moze jakis chip tuning...

ja wogole przy kupnie nie wiedzialem ze produkowali do zafir dwa silniki 1.8l a i do tej pory nie wiem czym sie roznia i ktory lepszy. podobno x18xe1 to "rozwiercony" x16xe ale tez glowy nie daje uciac.

 

p.s. nie zastanawiales sie czasami nad zamontowaniem gazu? mnie coraz bardziej kusi.

 

pozdrawiam

opolanin

0 nerwów:) luzik.odpowiedziałem na twój pw.luknij i pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności